מותג לחמי הבריאות מונבטים השיק מארזי מיקסים המשלבים מגוון טעמים

בכל מארז ארבעה טעמים ובסך הכל שמונה טעמים העשויים משילובים שונים של חומרי הגלם - קטניות, כוסמת, קינואה, דוחן, ירקות ופירות

מונבטים - אריזות חדשות למוצרים צילום: אפרת בלוססקי
מונבטים - אריזות חדשות למוצרים צילום: אפרת בלוססקי

מותג לחמי הבריאות מונבטים השיק שני מארזים מעורבבים, המכילים מגוון סוגים של טעמים. בכל מארז ארבעה טעמים שונים ובסך הכול – שמונה טעמים העשויים משילובים שונים של חומרי הגלם – קטניות, כוסמת, קינואה, דוחן, ירקות ופירות.

בנוסף, הושק עיצוב חדש לכל האריזות, עם אמירת CLEAN LABEL שמשמעותה – המזון מבוסס על טהרת הרכיבים הטבעיים והבריאים בלבד, אשר מצוינים במלואם ובבהירות על גבי האריזה.

שרון אייזיק-גרינפלד, סמנכ”לית שיווק ומכירות במונבטים, ציינה שהמיקסים החדשים מאפשרים לכל אחד להתרשם ממגוון טעמי מונבטים ולבחור את החביבים עליו. “האריזות החדשות מעוצבות בקו נקי: כל אריזה מוצעת בגוון צבע אחר, בהשראת חומרי הגלם המרכיבים את המונבט. קונספט ה’קלין לייבל’ ממחיש את ערכינו: אמינות, בריאות ושקיפות. הצרכן יכול לבחור את המוצרים באופן מושכל, בהתחשב בחומרי הגלם והערכים התזונתיים המצוינים באופן ברור על גבי האריזות, ללא ‘הפתעות’ ומונחים לא ברורים”, אמרה.

מונבטים הם מוצר חדשני מהצומח העשוי משילובים שונים של חומרי גלם, בהם: קינואה, כוסמת, דוחן, עדשים בצבעים שונים, שעועית מש, בננה, גזר, דלעת, תאנים, בטטה, סלק, תמר ותפוח עץ. בסדרה מגוון של 14 טעמים. כל המרכיבים טהורים, ללא רכיבים מהחי, גלוטן, תוספות כמו קמח, סוכר, ממתיקים, שמנים, שמרים, חומרי טעם וריח או חומרים משמרים.

בכל אחת מאריזות המיקסים משולבים 4 טעמים: מיקס אחד מכיל קינואה + כוסמת + בטטה; כוסמת + תמר + תפוח עץ; קינואה + כוסמת + סלק; כוסמת + תאנים מיובשות + דלעת.

במיקס השני טעמים של עדשים כתומות + סלק; עדשים צהובות + בטטה; כוסמת + בננה + עדשים כתומות + גזר; עדשים ירוקות + שעועית מש + דוחן.
המוצרים משווקים קפואים. אין צורך בהפשרה מוקדמת (אורך חיי מדף במקפיא – 18 חודשים). לפני הגשה יש לחמם לפי ההוראות. מומלץ לאכול בשילוב שמן זית או שמן קוקוס, או ממרח כמו טחינה, חומוס, גבינה, אבוקדו, פסטו, ממרח עגבניות, לבנה, קוטג’ ועוד ומבחר ירקות. באתר החברה מוצע מגוון מתכונים נהדר לשילוב מונבטים בכל ארוחה.

מחיר: כ-28 שקל לאריזה המכילה ארבעה יחידות של מונבטים, במשקל של 440-320 גרם (בהתאם לסוג המוצר).

 

חדש - מארזי מיקסים של מונבטים צילום: אפרת בלוססקי
חדש – מארזי מיקסים של מונבטים צילום: אפרת בלוססק

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*