![](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/גזיבו-1-326x245.jpg)
חודש: אוגוסט 2018
![](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/גזיבו-1-326x245.jpg)
אכל ושתה
![](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/תבלינים-1-pixabay-326x245.jpg)
לחם חוק
![מקור: Pixabay](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/espresso-1153384_1280-326x245.jpg)
לחם חוק
![סדרת Lyrica של יקב היוצר](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/יקב-ביוצר-סדרת-ליריקה-1-326x245.jpg)
יין
![ברקן אלטיטוד 624+ קברנה סוביניון](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/IMG_3883-1-326x245.jpg)
יינות מתיישנים / מיכאל בן יוסף
![השקת המסעדה החמישית ברשת 110 בורגר. צילום: נוי ערקובי](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/השקת-המסעדה-החמישית-רשת-110-בורגר-מבית-אגאדיר-צילום-נוי-ערקובי-4-326x245.jpg)
מסעדות חדשות
![ברכות הפורל של דג על הדן. צילום מסך](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/דג1-על-הדן-326x245.jpg)
לחם חוק
דג על הדן תובעת את הגושרים בטענה לניצול לא סביר של מי נחל הדן ובאחריות לתמותת הדגים בברכותיה
בתביעה נאמר, כי החל משנת 1982 פועלת בקיבוץ טורבינת מים הידרואלקטרית לייצור עצמי של חשמל לצורכי הקיבוץ, וכי החל מ-2013 הבחינה התובעת כי הקיבוץ מפעיל את טורבינת החשמל תוך שימוש חורג ובלתי מידתי במשאב המים שבמחסור, לצורך ייצור חשמל לחבריו על חשבון מים המוקצים לצורכי טבע בכלל ולצורכי גידול דגי הפורל בפרט
![](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/מאיה-מוריס-באליפות-אירופה-בגלישה-צילום-איגוד-השיט-326x245.jpg)
גם זה קורה
![ממרח טחינה עם דבש של אחוה. צילום: יעל האן](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/ממרח-טחינה-עם-דבש-אחוה-קומפוזיציה-326x245.jpg)
לקראת ראש השנה
![קופסאות מזון מזכוכית לאחסון וחימום, עם פקק לחילוץ אדים של לוק אנד לוק](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/08/של-לוקלוק-STEAM-HOLE-קופסאות-מזון-מזכוכית-לאחסון-וחימום-עם-פקק-לחילוץ-אדים-1-326x245.jpg)
כלים