יקב סגל משיק בישראל את סדרת היינות Free Run

הסדרה כוללת שני יינות אדומים חדשים – קברנה סוביניון ומרלו

צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה
מרלו סדרת פרי ראן. צילום: יח"צ
מרלו סדרת פרי ראן. צילומים: יח”צ

יקב סגל משיק בישראל את סדרת היינות Free Run. הסדרה כוללת שני יינות אדומים חדשים – קברנה סוביניון ומרלו. ההשקה היא חלק ממהלך מיתוג מחדש של היקב, הכולל עדכון של לוגו סגל ונראות חדשה לסדרות היקב. Free Run הוא התירוש הראשוני היוצא מן הענבים. זהו הנוזל הניגר חופשי מן הענב, ללא התערבות, עשיר בטעם, צבע וארומה הייחודיים לכרם ולזן הענבים.

מהיקב נמסר כי Free Run הינו החלק המשובח ביותר המגיע מהמיצוי הראשוני והטהור של קליפות הענב ללא לחץ מלאכותי של מכונות והוא המשיך להתיישן למשך 10 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי – “מהחלק הזה, וממנו בלבד, אנו מפיקים את יינות הסדרה”.

ג’יל אסולין, מנכ”ל יקבי ברקן סגל, מסר: “אני גאה להשיק את סדרת היינות החדשה והמופלאה של סגל Free Run, יינות ממיצוי הענבים הראשוני והמובחר ביותר. השקת הסדרה המשובחת היא חלק מהזהות המותגית של היקב. כיקב ישראלי, מקומי ושורשי יקב סגל עושה כבוד לטרואר ובעיקר לחומרי הגלם. היקב מייצר יין בשיטות מסורתיות וטבעיות המדגישות את הטעם האמיתי של הענב ואת הקשת הארומטית שלו, ייצור יין עם מינימום התערבות. אני מאמין כי המיתוג והנראות החדשה יציגו את תפיסת האיכות של יקב סגל וייצרו זהות מותגית אחידה, ייחודית וגאה, העוברת כחוט השני בסדרות השונות”.

קברנה סוביניון סדרת פרי ראן
קברנה סוביניון סדרת פרי ראן

יינות סדרה חדשה זו מופקים מקליפת הענב העשירה בצבע, טעם וארומה הייחודיים לזן ולכרם ומקור הענבים בכרמי ההר הגבוהים בגליל העליון ובירושלים. על ידי סחיטה עדינה בלבד של הקליפות לאחר התסיסה, מתקבל היין העסיסי ביותר והוא בעל טאנינים רכים ומבנה קטיפתי. ביין זה אין שימוש בסחיטה חזקה שעלולה להוביל למרירות ולעפיצות.

קברנה סוביניון סדרת Free Run הוא יין הרמוני, מרוכז ועשיר. היין פירותי ומתובל, בשילוב עץ אלון משולב היטב. צבע היין אדום-שחור כהה. באף ניחוחות קאסיס, שזיף, אוכמניות ועשבי תיבול. הגוף מלא והטאנינים עגולים ורכים במיוחד. בפה טעמי קפה וקלייה שמקורם בחבית. הסיומת פירותית, מתובלת, ומתמשכת.

מרלו סדרת Free Run הוא יין עוצמתי, פירותי, מרוכז ועשיר. ליין ארומת פרי מודגשת במיוחדת. האף מתאפיין בניחוחות דובדבן ושזיף, פירות יער, עשבי תיבול וניל וריחות קליה המשתלבים היטב בטעמי היין. צבע היין אדום-שחור. ליין גוף מלא ומרקם קטיפתי, וטאנינים עגולים ורכים, המובילים לסיומת ארוכה ופירותית במיוחד.

יקב סגל הוקם בשנת 1787 והוא אחד היקבים הוותיקים בישראל.

היין כשר גם לפסח.

מחיר: 65 שקל

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*