יקבי כרמל משיקים מהדורות לחגי תשרי של הסדרות Private Collection ו-SelecteD

עוד מוצע מארז טעימות מסדרת Private Collection הכולל שלושה יינות מוקטנים, קברנה סוביניון, שיראז ומרלו, שזכו במדליות זהב בתחרות Best Value

מארז וינטג' - יינות מוקטנים של יקבי כרמל. צילום: איל קרן
מארז וינטג' - יינות מוקטנים של יקבי כרמל. צילום: איל קרן

לקראת ראש השנה, יקבי כרמל מציעים יינות איכותיים במחירים שווים לכל כיס לשולחן החג ומשיקים מהדורות חגיגיות של הסדרות Private Collection ו- SelecteD: מהדורת וינטאג’  לסדרת SelecteD הכוללת סלקטד קברנה סוביניון 2017 וסלקטד אמרלד ריזלינג 2017 המעוצבים בתווית וינטג’ מקורית, ומארז טעימות Private Collection הכולל שלושה יינות מוקטנים, קברנה סוביניון, שיראז ומרלו, אשר זכו במדליות זהב בתחרות Best Value, כי למה לבחור רק יין אחד, אם אפשר לטעום מגוון יינות ולחלוק חוויית טעימה ורגעי שמחה משותפים עם המשפחה והחברים.

רן אסא, מנהל שיווק  יקבי כרמל: ” המגמה הבולטת בענף היין בשנים האחרונות היא מעבר לצריכת יינות איכותיים במחירים נגישים. למעשה יותר מ-90% ממכירות היין בישראל הם במחירים של עד 40 שקל לבקבוק ובחנויות המתמחות עד 50 שקל לבקבוק.  לקראת חגי תשרי יצאנו במהדורות חגיגיות של יינות איכותיים במחירים שווים לכל כיס לשולחן החג בסדרות המובילות שלנו, SelecteD ו-Private Collection. לצדם אנו מציעים כתמיד גם את יינות האיכות הנוספים שלנו הן ברשתות והן בחנויות המתמחות”.

סדרת סלקטד מיקבי כרמל. צילום: איל קרן
סדרת סלקטד מיקבי כרמל. צילום: איל קרן

על הסדרות:

Private Collection

סדרת יינות עטורת שבחים בשל איכות היינות הגבוהה והתמורה למחיר שהיא מעניקה. הסדרה זוכת שלוש מדליות זהב בתחרות Best Value 2018. כמו כן, סדרת Private Collection היא הסדרה המובילה בקטגוריית המחיר שלה. היינות האדומים של סדרת Private Collection בעלי אופי מורכב, בוגר, ארומטי ומחוספס ונוכחות בולטת, היינות הלבנים בעלי חומציות גבוהה ותומכת, רעננים ומתאימים לשילוב עם ארוחות קלות או מנות פתיחה.

לרגל חגי תשרי יקבי כרמל משיקים מארז במהדורה מוגבלת של שלישיית יינות מוקטנים בגודל של 375 מ”ל, קברנה סוביניון, שיראז ומרלו, על מנת שכולם יוכלו ליהנות ולטעום בשולחן החג את הטעמים המגוונים והמנצחים של סדרת היינות המובילה במחיר שווה לכל כיס.

מחיר המארז 55 שקל.

SelecteD

סדרת היינות האיכותית, ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת יינות מובילה בישראל, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. בסדרה מגוון יינות וזנים: אדומים, לבנים, סמוקים ומוסקטו. יינות נגישים וארומטיים בעלי אופי צעיר, פירותיי ורענן. המגוון ואופיים הנגיש של יינות סדרת SelecteD, המותאמים לחך הישראלי, מאפשרים לכל אחד ליהנות מכוס יין במגוון הזדמנויות. יינות הסדרה הם יינות עסיסיים, “יינות לשתות ולא יינות לטעום”.

לרגל חגי תשרי משיקים יקבי כרמל מהדורה מוגבלת של Selected בעיצוב וינטג’ כהצדעה לסדרה המובילה והכי ישראלית שמלווה משפחות רבות זה שנים רבות. המהדורה הכוללת את היינות הנבחרים בסדרה: סלקטד קברנה סוביניון 2017 וסלקטד אמרלד ריזלינג 2017.

מחיר לבקבוק 24.90 שקל.

 

ההשקה של יקבי כרמל השבוע. צילומים איל קרן
ההשקה של יקבי כרמל השבוע. צילומים איל קרן

על יקבי כרמל – יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל ומפעילים ארבעה יקבים: היקב המרכזי בזכרון יעקב, יקב אלון תבור בגליל, יקב קאיומי בגליל העליון ויקב יתיר בתל ערד. היקב ההיסטורי הגדול עבר מהפך בעשורים האחרונים ומייצר כיום יינות בסדרות שונות, מיינות שולחניים בסיסיים ועד ליינות סופר פרמיום, המייצגים את אזורי היין הטובים בישראל וזוכים להצלחות מקומיות ובינלאומיות.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*