דומינו’ס השיקה פיצת פלאפל ופיצת שווארמה

עידו פרידמן, סמנכ"ל שיווק דומינו'ס פיצה בישראל: בדיוק כשנדמה שכבר טעמנו וראינו כמעט הכל, החלטנו לקחת את החגיגה לקצה ולהתאים את הפיצות של דומינו'ס ישראל למאכלים האוריינטליים שכולנו מכירים ואוהבים. השפים עמלו על כך חודשים רבים עד אשר פיצחנו את הנוסחה המנצחת לפיצה מקומית

פיצות במהדורה מיוחדת - שווארמה ופלאפל. צילום: דניאל לילה
פיצות במהדורה מיוחדת - שווארמה ופלאפל. צילום: דניאל לילה
פיצת פלאפל. צילום: דניאל לילה
פיצת פלאפל. צילום: דניאל לילה

רשת דומינו’ס פיצה משיקה לכבוד 70 שנה לישראל מהדורה מוגבלת של פיצת פלאפל ופיצת שווארמה.הרשת חוגגת 70 שנה לישראל ומשיקה מהדורת חג מוגבלת של פיצות צבריות שטרם נצפו בנוף הישראלי: פיצת פלאפל ופיצת שווארמה.

  פיצת הפלאפל משלבת רוטב עגבניות טרי, גבינת 100% מוצרלה, כדורי פלאפל פריכים, רצועות בצל סגול מתקתק ועגבניות עסיסיות חתוכות. לטאץ’ הסופי הוסיפה דומינו’ס טחינה משובחת ופטרוזיליה טרייה.

  פיצת השווארמה מכילה טחינה איכותית, שווארמה מוזהבת, בצל קונפי בסומק, צנוברים קלויים, קונפי עגבניות שרי, כשמעל הכל טחינה ונגיעות פטרוזיליה טרייה.

הפיצות החגיגיות יושקו לקראת יום העצמאות במהדורת חג Special Edition החל מיום ראשון ה-15 באפריל ועד ל-15 במאי.

עידו פרידמן, סמנכ”ל שיווק דומינו’ס פיצה בישראל: “חגיגות ה-70 שנה של ישראל הן עוד הזדמנות עבורנו להביא כמה שיותר חדשנות אל החיך הישראלי. בדיוק כשנדמה שכבר טעמנו וראינו כמעט הכל, החלטנו לקחת את החגיגה לקצה ולהתאים את הפיצות של דומינו’ס ישראל למאכלים האוריינטליים שכולנו מכירים ואוהבים. השפים המומחים ברשת עמלו על כך חודשים רבים עד אשר פיצחנו את הנוסחה המנצחת לפיצה מקומית, מוזמנים להזמין ולשפוט בעצמכם”.

מחיר: פיצת שווארמה או פיצת פלאפל + משפחתית – ב-58 שקל כל אחת

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*