דומינו’ס מרחיבה את התפריט עם מנות שהן לא פיצה: כריך קרינבור ו-Meat Rolls

כריך קרניבור כולל ג'בטה עם איולי שום ורוטב צ'ילי אריזונה, סרוולד, סלייסים של חזה בקר, הפפרוני של דומינו'ס, רצועות בצל סגול, עגבניות ופטריות טריות. מנת Meat Rolls כוללת שמונה יחידות Rolls במילוי חמאת שום, סלייסים של חזה בקר, שום קונפי, פרמזן ומוצרלה איכותית

כריך הקרניבור החדש. צילום: דן פרץ

מתברר שדומינו’ס פיצה היא כבר מזמן לא רק פיצה. בשנה האחרונה הרשת הרחיבה את התפריט עם מגוון מוצרים שהם בכלל לא פיצה שיכולים גם להגיע כמנה נלוות לפיצה וגם לספק פתרון למי שלא זורם: כריכים חמים ועשירים, סלטים מרעננים, Cheesy Rolls טעימים ועוד ועוד. עתה נוסף לתפריט כריך הקרניבור החדש לצד הכריכים הוותיקים – כריך הסלופי ג’ו, כריך העוף, והכריכים הצמחוניים/טבעוני – יווני חזק, פסטו גבינות וסופר VEGAN.

ה-Meat Rolls החדשים מקפיצים את האווירה ומשלימים את החוויה לצד הפיצה יחד עם ה-Cheesy Rolls חמאה ועשבי תיבול וה-Cheesy Rolls פיצה הקיימים. התפריט המגוון ברשת מתרחב עוד ועוד – כך בעצם כל אחד יכול למצוא את עצמו בדומינו’ס.

מה כוללות המנות החדשות? כריך קרניבור מורכב מג’בטה קראנצ’ית עם איולי שום ורוטב צ’ילי אריזונה, סרוולד איכותי, סלייסים של חזה בקר, הפפרוני של דומינו’ס, רצועות בצל סגול, עגבניות ופטריות טריות, בעלות של כ-45 שקל.

את הכריך יהיה אפשר להזמין גם עם תוספת של מוצרלה איכותית בתוספת של 4.90 שקל.

מנת Meat Rolls כוללת שמונה יחידות Rolls במילוי חמאת שום, סלייסים של חזה בקר, שום קונפי, פרמזן ומוצרלה איכותית ב-27.90 שקל.

ה-Meat Rolls של דומינו’ס. צילום: דן פרץ

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*