תמיר בושניצקי מונה למנהל השוק המקומי של חקלאי גרנות

שימש בעבר כמנהל חברת קטיף של רשת שופרסל להפצת תוצרת חקלאית ובתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל יקבי בנימינה. יהיה אחראי על ניהול הסחר והשיווק של חקלאי גרנות ויוביל את פעילות הגוף העצמאי למכירה ושיווק ישיר של פירות וירקות לרשתות המזון ולסיטונאים

תמיר בושניצקי. צילום: אריאל ואן סטרטן
תמיר בושניצקי. צילום: אריאל ואן סטרטן

תמיר בושניצקי, מנהל חברת קטיף מקבוצת שופרסל לשעבר ומנכ”ל יקבי בנימינה, מונה למנהל השוק המקומי של חקלאי גרנות. בושניצקי צבר ניסיון וידע רב בניהול ושיווק מזון וכן בפיתוח מערכות סחר עסקיות בתחום המזון ומוצרי הצריכה. קודם לתפקידו האחרון כמנכ”ל יקבי בנימינה, החזיק בשורה של תפקידי ניהול קמעונאי בהם מנכ”ל חברת ששון ושות’ (חברה בת של תנובה), סמנכ”ל סחר שיווק בחברת אופיס דיפו ובמגוון תפקידי ניהול בקבוצת שופרסל.

בית האריזה של אבוקדו גרנות. צילום: חגי נתיב
בית האריזה של אבוקדו גרנות. צילום: חגי נתיב

חקלאי גרנות נמצא בבעלות גרנות, הארגון הכלכלי הגדול ביותר מבין הארגונים של הקיבוצים והוא כולל גם את חטיבת אבוקדו גרנות, הכוללת שטחי גידול, מטעים ובית אריזה מרכזי באיזור גן-שמואל לשיווק והפצת אבוקדו. בתפקידו יהיה בושניצקי אחראי על פיתוחה ותפעולה של מערכת הפצה עצמאית לשיווק ישיר של תוצרת חקלאית לשוק המקומי, אשר הוקמה לאחרונה על ידי חקלאי גרנות.

במסגרת ההתארגנות, ישווקו החקלאים בעיקר אבוקדו ופירות הדר ובהמשך יורחב הסל לגידולי שדה ומוצרים נוספים. הסכמי סחר ראשונים נחתמו עם מרבית מהרשתות, בהן שופרסל, רמי לוי, ויקטורי, יוחננוף, מגה, חצי חינם ועוד. בשלב הראשון מאגדת ההתארגנות את פעילות השיווק של חקלאי גרנות, ובהמשך תורחב הפעילות גם לחקלאים חיצוניים.

גיורא מרום, מנכ”ל חקלאי גרנות: “אנו שמחים על הצטרפותו של תמיר לשורותינו. שמנו לנו למטרה לקרב את הצרכן לחקלאי ולקחת אחריות על כל שרשרת הערך, משלב הנטיעה וגידול התוצרת, דרך קטיף ואריזת הפרי ועד לצינורות השיווק לצרכן הסופי. אני משוכנע שניסיונו ויכולותיו המוכחות של תמיר יסייעו לנו במטרה זו”.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*