רמי לוי מרחיב את קטגוריית הגבינות הטבעוניות במותג משומשו

רשת רמי לוי הציבה מקררים מיוחדים של הגבינות הטבעוניות בכ- 40 מסניפי הרשת בהן צהובות, מלוחות, מוצרלה וריקוטה. ניכרת עלייה בביקוש גם מצד רשתות בתי קפה, פיצריות וגני אירועים

מקרר גבינות משומשו ברשת רמי לוי, צילום יח"צ
מקרר גבינות משומשו ברשת רמי לוי, צילום יח"צ

רשת רמי לוי מרחיבה את שיווק מותג הגבינות הטבעוניות של משומשו, הכולל קו מוצרים חדש בקטגוריית תחליפי החלב. הגבינות טבעוניות ישווקו במקררים ייעודים שהוצבו בכ-40 סניפי הרשת ברחבי הארץ, על טהרת מותג משומשו. להערכת גורמים בחברה, היקף המכירות השנתי לרמי לוי בלבד יעמוד בשנה הקרובה על כחצי מיליון שקלים, על רקע הגידול בביקוש לתחליפי גבינות טבעוניות.

מלוחה עם עשבי תיבול 16% של משומשו,  צילום אביתר ניסן
מלוחה עם עשבי תיבול 16% של משומשו, צילום אביתר ניסן

לדברי אייל אדוט, מנכ”ל משותף בחברה, קטגוריית הגבינות הטבעוניות צומחת באחוז דו ספרתי מדי שנה במהלך השנים האחרונות. “אנחנו יצרן הגבינות הצהובות היחידי בארץ לעומת התחרות מצד היבוא. יותר ויותר רשתות מובילות כגון קפה לואיז, קפה גרג, אמריקן פיצה, כמו גם גני אירועים ומטבחים משתמשים בגבינות הטבעוניות של משומשו. בנוסף לקהל הטבעונים אנחנו רואים עלייה בקניית מוצרי משומשו מקרב קהל הרגישים ללקטוז ומוצרי חלב”.

לדבריו, “אנו מייצרים תחליפי גבינות בהן גם באחוזי שומן מופחתים בטעם ומרקם המותאמים לצרכן הישראלי. הרחבנו לבלי היכר את מגוון המוצרים הטבעוניים על המדף ואנחנו רק בתחילת הדרך. להערכתנו תחליפי החלב בדרכם לשולחן של כלל המשפחות בישראל, מסיבות של אורח חיים, בריאות והעדפה תזונתית”.

המותג משומשו הוקם על ידי קיבוץ גן שמואל וחברת הדר פוד טכנולוגי. החברה מעסיקה כ-20 עובדים במפעל הממוקם באזור בית שמש והמייצר מגוון גבינות טבעוניות בהן צהובות, מלוחות, מוצרלה, ריקוטה ועוד. בחברה מציינים, כי כל מוצרי “משומשו” ללא חומרים משמרים ואינם מכילים סויה, גלוטן ולקטוז.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*