רמי הויברגר מככב בקמפיין חדש של פרימור

מגלם את דמותו המיתולוגית של קרמבו מהסרט מבצע סבתא. במאי הסרט דרור שאול נבחר כבמאי הפרסומות, שיכללו קמפיין טלוויזיה, שילוט חוצות ארצי ופעילות דיגיטל, בהיקף כספי של 5 מיליון שקל

רמי הויברגר בקמפיין החדש של פרימור, צילום: עופר חג'יוב
רמי הויברגר בקמפיין החדש של פרימור, צילום: עופר חג'יוב

השחקן רמי הויברגר מככב בקמפיין חדש של מותג המשקאות  פרימור ומגלם את דמותו של קרמבו, קצין הצבא הקשוח מהסרט מבצע סבתא. הויברגר מגלם בקמפיין את שובו של קרמבו לקיבוץ ילדותו, לאחר שחרורו מצה”ל. על פי נרטיב הסרט, קצין הצבא לא מצליח באמת להשתחרר מהרגליו לפקד וכך הופכים עובדי פרימור המסורים לפקודיו הטירונים. במאי הסרט דרור שאול  נבחר על ידי משרד הפרסום יהושע/TBWA לביים את סרטוני הקמפיין, על סדרת מיצים חדשה של פרימור, שיכללו סרטוני טלוויזיה, שלטי חוצות ופעילות דיגיטל, בהיקף כספי של 5 מיליון שקלים.

הקמפיין החדש שעולה השבוע, יציג את סדרת המשקאות הקלים בבקבוקי 1.5 ליטר שמשיקה חברת גניר, יצרנית המיצים והנקטרים במותג פרימור. סדרת המשקאות החדשה כוללת מגוון של שמונה טעמים, משקה קל אשכוליות, תפוזים, לימונים, תפוחים, ענבים, מנגו, תות בננה ודיאט אשכוליות. המשקאות נבדקו במבחני טעימה וזכו לציונים גבוהים במיוחד. זוהי הפעם הראשונה שבה משיקה פרימור משקאות קלים ובכך הופכת לשחקנית שלישית ומצטרפת לשחקניות גדולות ומשמעותיות בשוק, יפאורה והחברה המרכזית. פרימור,  מציינים בחברה, מובילה את קטגוריית המיצים הסחוטים בישראל עם נתח שוק של יותר מ-55%.

רמי הויברגר בקמפיין על פי מבצע סבתא צילום: עופר חג'יוב
רמי הויברגר בקמפיין על פי מבצע סבתא, צילום: עופר חג’יוב

מבצע סבתא הוא סרט קומי ישראלי, שיצא לאקרנים ב-1999. הסרט בוים ונכתב על ידי דרור שאול, קיבל מעמד של סרט פולחן וזוכה עד היום לגלי אהדה ומעריצים רבים המצטטים בעל פה סצנות מהסרט. דמותו של קרמבו בסרט, אותה גילם רמי הויברגר, קצין צה”ל המפקד על יחידת מסתערבים, היא הדמות האהובה בסרט, שכולו סובב סביב שלושה אחים הנאלצים להתמודד עם קבורתה של סבתא חיה בקיבוץ עסיסים הבדיוני.

לדברי הבמאי, זו הפעם הראשונה שהסכימו, הוא ורמי, לחזור למחוזות מבצע סבתא ולשחזר את ההצלחה. “פנו אלינו לאורך השנים מעריצים, חברות הפקה ומותגים רבים, כדי שנעלה עם סרט המשך או קמפיינים וסירבנו. יש קשר הדוק לעובדה שפרימור הוא מותג קיבוצי, שפועל בקיבוץ ומעסיק תושבי קיבוצים, שחיבר אותנו לעניין והסכמנו בשמחה. ללא ספק הקמפיין שעולה הוא עבורנו מבצע סבתא 2, לבקשת המעריצים”.

סדרת משקאות קלים פרימור, צילום: עמית שטראוס
סדרת משקאות קלים פרימור, צילום: עמית שטראוס

שרונה ויינטרוב זיגדון, מנהלת שיווק מוצרים קמעונאיים בחברת גניר-פרימור, מעריכה כי גלי האהדה של הסרט ישפיעו באופן ניכר על הקמפיין. “פרימור הוא מותג חזק  ואהוב עם מיצוב של איכות הנשען על עולמות פרמיום, החודר לעולמות חדשים ומביא את חוזקות המותג לעולמות המשקאות הקלים. אנו מעריכים כי דמותו האהובה של קרמבו תציג בצורה הטובה ביותר את הסדרה החדשה ותזכה להצלחה רבה”.

גניר-פרימור הוקמה ב-1978 ונמצאת בבעלות קיבוץ גן-שמואל ותשלובת הקיבוצים גת, בית ניר,  ו-24% בבעלות ציבורית. המותג פרימור, הושק בישראל בשנת 1993. החברה מייצרת מיצים סחוטים, נקטרים, 100% מיץ עשוי מרכז תחת המותג, 20% מהתוצרת לשוק המקומי ו-80% לשווקים בעולם.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*