קולקציה מהודרת של חבילות שי למגזר העסקי

חבילות השי מכילות דברי מתיקה ומוצרי מזון של מותגים מובילים אותם מייבאת ומשווקת ליימן שליסל. החבילות נארזות בסיוע עמותת המשקם המספקת תעסוקה לבעלי מוגבלויות

חבילת שי מעוצבת לראש השנה.צילום: עמית שטראוס
חבילת שי מעוצבת לראש השנה.צילום: עמית שטראוס

ליימן שליסל, יבואנית דברי המתיקה ומהשחקניות המשמעותיות בשוק חבילות השי למגזר העסקי, נערכת לראש השנה ומציעה לקראת החג קולקציה מהודרת ומגוונת של חבילות שי אקסקלוסיביות באיכות ובמגוון רחב של עיצובים, אריזות שימושיות ומחירים, לחברות וארגונים גדולים ובהתאמה לצרכי הלקוח.

חבילות השי מכילות שפע דברי מתיקה ומזון ממגוון מותגים מובילים אותם מייבאת ומשווקת החברה בישראל. בתוך כך נרתמת החברה לסיוע בקהילה ומשתפת פעולה לאורך כל השנה וכך גם בחגים, עם עמותת המשקם המספקת תעסוקה לבעלי מוגבלויות וכבדי ראייה, העוסקים באריזת המוצרים והכנתם למשלוח.

חבילות שי של ליימן שליסל..צילומים: עמית שטראוס
חבילות שי של ליימן שליסל..צילומים: עמית שטראוס

אבי משעניה, מנהל תחום חבילות שי בליימן שליסל: “ראש השנה נחשב לאחת מנקודות השיא המשמעותיות ביותר בתחום חבילות השי בישראל ולקראתו מייבאת החברה מוצרי סופר-פרימיום ייחודיים המשולבים באופן בלעדי בחבילות השי. בנוסף אנו מקפידים הקפדה יתרה על כל נושא האריזות – כל חבילה זוכה לאריזה ייחודית ואקסקלוסיבית ובחלק מהחבילות משולבים גם מוצרי מתנה שהם בעלי ערך מוסף”.

עוד מוסיף משעניה: “חבילות השי מכילות מגוון משובח של דברי מתיקה, מוצרי מזון ויין ועל כן מהוות בחירה איכותית למתנת החג. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר בראש השנה שהוא חג המדגיש את המושג מתוק”.

מבחר חבילות השי של ליימן שליסל, מוצע במגוון מחירים הנע בין 29 ל- 275 שקל.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*