![שמואל בוקסר וצחי דותן בטקס. צילום: איל גוטמן](https://e-food.news/wp-content/uploads/2023/05/שמואל-בוקסר-בטקס-צילום-איל-גוטמן-678x381.jpg)
המועצה לגפן היין בישראל, מועצת הצמחים ותא עיתונאי היין העניקו אמש (ד’) פרס מפעל חיים לשמואל בוקסר, ביקב וילה וילהלמה בבני עטרות. הוזמנו אנשי ענף היין לדורותיהם, נציגי ממשלה, בני משפחה וחברים. באותה הזדמנות נחגג גם יום הולדתו ה-74 של בוקסר.
![](http://e-food.news/wp-content/uploads/2023/05/מימי2.jpg)
הנחה את הערב אמנון פאר ונשאו דברים נציגים של מועצת גפן היין, חברים לדרך ודור ההמשך ביקבי ברקן. בין הדוברים הייתה גם הבת הייננית עירית בוקסר-שנק. את המפגש ארגן השף אלון גונן, שהגיע במיוחד מפולין שם הוא שוהה בשנה האחרונה.
![](http://e-food.news/wp-content/uploads/2023/05/אלון-גונן.-צילום-איל-גוטמן.jpg)
שמואל בוקסר הוא היום ראש עיריית נס ציונה, דור רביעי לחקלאי נס ציונה ולשעבר איש עסקים והבעלים של יקבי ברקן. עד שנת 2016, בוקסר היה בעליו של היקב. לאחר מכירה מוצלחת לחברת טמפו, שימש כסגן יו”ר יקבי ברקן והיה בין היתר אחראי על השיווק הבינלאומי של היינות השונים. נכח במפגש גם שותפו לשעבר וגיסו של בוקסר, יאיר לרנר.
Leave a Reply