פרלינים מודפסים

גילרו הציגה טכנולוגיה של הדפסה אישית על פרלינים בסלון השוקולד בפאריז באמצעות מדפסת A4 . לאחרונה חתמה החברה על הסכם ייצוא ענק של דפים מודפסים אכילים לעוגות עם רשת המזון הספרדית Mercadona

פרלינים מודפסים של גילרו, צילום: יח"צ
פרלינים מודפסים של גילרו, צילום: יח"צ

חברת גילרו, המתמחה בייצור גביעי גלידה, ופלים וקישוטי עוגה, השתתפה בתערוכת סלון השוקולד שהתקיימה בשבוע שעבר בפאריז. החברה הציגה טכנולוגיה חדשה של הדפסה אישית על פרלינים וזכתה להתעניינות רבה מצד מבקרי התערוכה, בהם קונדיטורים, מעצבי עוגות וקנייניים של רשתות מזון עולמיות. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת יצירה של פרליני שוקולד בהתאמה אישית באמצעות מדפסת A4 רגילה ומיועדת לרשתות מזון, קונדיטוריות, מפיקי אירועים, מעצבי עוגות וכו’. לצד המדפסת וערכת העיצוב המיוחדת, הכוללת דפים אכילים וצבעים למדפסת בייצור של גילרו, הציגה החברה שלל מוצרי עיצוב משלימים בתחום קישוטי העוגות.

ביתן קייק-ארט בסלון השוקולד פאריז. מימין אבי גלברד מנכ"ל גילרו, צילומים: יח"צ
ביתן קייק-ארט בסלון השוקולד פאריז. מימין – אבי גלברד מנכ”ל גילרו, צילומים: יח”צ

לדברי אבי גלברד, בעלים ומנכ”ל גילרו, עולם השוקולד ועיצוב העוגה הופך יותר ויותר להיי-טק. “עם הזמן הרחבנו את טווח המוצרים שלנו עם פריטים מודפסים נוספים לעוגות ועיטור שוקולד. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת הדפסה של קישוטי אמנות בפרלינים ועוגות בקלות ובתמיכה טכנית מלאה. אנו מוכרים את המוצרים שלנו בכל רחבי העולם, מצ’ילה לסין ומקנדה לאוסטרליה ושמחים להוות חוד חנית בתחום מתפתח זה”.

הדפסת הפרלינים
טכנולוגיה חדשה של הדפסת הפרלינים

חברת גילרו עוסקת בתחום ייצור גביעי גלידה, ופלים והדפסים אכילים לעוגות וקינוחים. החברה הוקמה בשנת 1950 ונמצאת בבעלות פרטית של משפחת גלברד. מפעל החברה שוכן באיזור התעשייה בית שמש ומעסיק כ-250 עובדים. החברה מתמחית בתחום ה-Cake Decoration ונחשבת למובילת תחום. החברה משווקת בצק סוכר, דפי דקורציה אכילים לעוגות ומגוון מוצרי קישוטי עוגה. לאחרונה חתמה החברה על הסכם ייצוא של דפים מודפסים אכילים לעוגות עם רשת המזון הספרדית Mercadona.

פרלינים בסלון השוקולד בפאריז
פרלינים בסלון השוקולד בפאריז

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*