עידו לוינסון יסיים את תפקידו כיינן הראשי והמנהל המקצועי של יקבי ברקן

לצד אוליביה פרתי, היינן הראשי של יקב ברקן, ייכנסו לתפקיד המנהלים המקצועיים של קבוצת יקבי ברקן - הייננים אבי פלדשטיין ואיתי להט, מוותיקי אנשי היין בישראל. פורום הייננים של הקבוצה ימשיך להוביל את הצד המקצועי

עידו לוינסון. צילום: אלירן אביטל

אחרי שבע וחצי שנים כיינן הראשי והמנהל המקצועי של יקבי ברקן, עידו לוינסון יסיים את תפקידו ביקב מתוך רצון להתמקד בפיתוח הקריירה הבינלאומית שלו ויחלק את זמנו בין ישראל ואיטליה. נמסר כי במהלך שנים אלו עידו תרם מאוד לפיתוח היקב ולמיצובו כאחד היקבים המובילים בישראל מבחינת איכות וחדשנות. במהלך תקופתו היקב הגדיל משמעותית את היקף הייצור ובמיוחד בקטגוריית יינות האיכות, תוך שימוש בטכניקות ייצור חדשות ומקוריות כגון אשכולות שלמים ושימוש בזנים מקומיים ועתיקים.

עם עזיבתו של לוינסון, ימונו לתפקיד המנהלים המקצועיים של קבוצת יקבי ברקן אבי פלדשטיין ואיתי להט מבכירי הייננים בישראל לצד אוליביה פרתי, היינן הראשי של יקב ברקן. ביחד הם יובילו את הצד המקצועי של הקבוצה וימשיכו לפעול על מנת למצב אותה כקבוצה בולטת, מובילה ויצירתית. בשנים האחרונות קבוצת ברקן נכנסה כשותפה ביקב פלדשטיין ולאחרונה גם ביקב להט.

ניר גל, מנכ"ל יקבי ברקן וסגל. צילום: ליאור גולסאד
ניר גל, מנכ”ל יקבי ברקן וסגל. צילום: ליאור גולסאד

עידו לוינסון מסר: “לאחר תקופה מהנה ומאתגרת ביקב הגדול בישראל אני מסתכל אחורה בגאווה על הסגנון הייחודי שפיתחנו יחד ואני מקווה ומאמין שימשיך להתקיים עוד זמן רב: יינות בעלי אופי מקומי המתאימים לאקלים הישראלי הן מבחינת הגידול והן מבחינת חווית השתייה במדינה ים תיכונית חמה.

“אני רוצה להודות לכל הייננים ואנשי היקב שעבדו עמי במהלך השנים. במיוחד ברצוני לאחל בהצלחה לידידי אוליביה פרתי, היינן הראשי הנוכחי של יקבי ברקן, איתו עבדתי בהנאה רבה בשנה האחרונה. אני גאה בנוכחות יינות ברקן במסעדות המובילות בישראל ובמוניטין הרב שהיקב צבר. בשנים הקרובות אמשיך בארץ בביסוס היקב המשפחתי שלי, ובחו”ל בייעוץ ופיתוח פרויקטים ייננים”.

ניר גל מנכ”ל היקב מסר:” אנו מודים לעידו על תרומתו רבת השנים ליקבי ברקן ועל כך שהצעיד את היקב לצמרת תעשיית היין בישראל. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך הקריירה שלו בארץ ובחו”ל. בטוחני כי הייננים, אוליביה פרתי, אבי פלדשטיין ואיתי להט ימשיכו ברוח החדשנית והאיכותית ויובילו את יקבי הקבוצה לשיאים חדשים”.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*