![עובדי מאפיית ברמן במירוץ לאור ירח מצפה רמון עובדי מאפיית ברמן במירוץ הלילה לאור ירח של מצפה רמון. צילומים: יח"צ](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/07/עובדי-מאפיית-ברמן-במירוץ-לאור-ירח-מצפה-רמון-678x381.jpg)
עובדי מאפיית ברמן הדרימו בסוף השבוע האחרון למצפה רמון, שם לקחו חלק במירוץ הלילה לאור ירח של מצפה רמון, המאורגן על ידי חברת שוונג. כ-20 מעובדי המפעל ומשפחותיהם, בהם יהלי עתיר מנכ”ל החברה ובנו יותם, השתתפו במספר מקצים של המירוץ, ורצו במסלולים של 5 ו-10 ק”מ. עוד לקחו חלק במירוץ, טכנולוג המזון הראשי אילן חאודסמיד, מנהל השיווק נתן מאירוביץ ועובדים נוספים.
בנוסף, העניקה מאפיית ברמן חסות למירוץ, שבמסגרתה חילקה כ-1,200 מארזים של לחמי מחמצת חדשים מתוצרת החברה, ברמן E-free, וכן קופונים לקנייה של לחמים ברשתות השיווק. המנכ”ל סיכם את החוויה ואמר כי מירוץ לילה בו משתתפת קבוצת רצים מברמן ומשפחותיהם של הרצים, “היא חוויה בלתי נשכחת שבכוונתנו לאמץ כמסורת שנתית”.
![עובדי מאפיית ברמן במירוץ הלילה לאור ירח של מצפה רמון; שני משמאל יהלי עתיר מנכ"ל החברה. צילום: יח"צ](http://e-food.news/wp-content/uploads/2018/07/עובדי-מאפיית-ברמן-במירוץ-לאור-ירח-מצפה-רמון-שני-משמאל-יהלי-עתיר-מנכל-החברה.jpg)
Leave a Reply