סיבוס תאפשר ללקוחותיה לשלם באפליקציה ובאתר של מקדונלד’ס באמצעות חשבון הסיבוס

מהלך זה מצטרף לשירות ראשון מסוגו בישראל שהשיקה סיבוס לאחרונה - אפליקציית סיבוס בשעונים חכמים, תומכי מערכות הפעלה IOS ואנדרואיד, המאפשרים צפייה ביתרת תקציב, צפייה בהיסטוריית ההזמנות האחרונות וכן פיצ'ר מיוחד לקורונה: תשלום במסעדה אמצעות קוד סלולרי ללא מגע

מסך הסלולארי באפליקציית מקדונלד’ס

סיבוס מאיצה את התשלום הדיגיטלי ופותחת אפשרויות תשלום נוספות: חוברת לרשת מקדונלד’ס ותאפשר מעתה ללקוחותיה לשלם באפליקציה ובאתר מקדונלד’ס באמצעות חשבון הסיבוס. זו בשורה ללקוחות סיבוס, כי החל מהיום, לקוחות סיבוס יוכלו להיכנס לאתר או אפליקציית מקדונלד’ס, להזמין ארוחה במשלוח, ישיבה במקום, איסוף עצמי או איסוף ממק דרייב, ולשלם עם חשבון הסיבוס המסובסד על ידי המעסיק (ישיבה במקום ואיסוף עצמי  – אינם זמינים בתקופת הסגר).

לדברי קרן וייזמן, סמנכ”לית השיווק בחברת סיבוס: “שיתוף הפעולה החדש עם מקדונלד’ס, רשת איתה יש לנו שיתוף פעולה מוצלח וארוך שנים, נולד מתוך הרצון שלנו להמשיך ולהיות במקומות העיקריים בהם הלקוחות שלנו צורכים את השירות של סיבוס ולהמשיך לקבל חוויית משתמש מעולה שקיימת באפליקציית ואתר מקדונלד’ס. בשנה הקרובה נמשיך להתמקד בחוויות המשתמש הדיגיטלית והפיזית של הלקוחות שלנו ובפיתוח פיצ’רים נוספים שיתמכו בהזמנת ארוחה בצורה נוחה וקלה”.

מהלך זה של סיבוס, מצטרף לשירות ראשון מסוגו בישראל שהשיקה סיבוס לאחרונה – אפליקציית סיבוס בשעונים חכמים, תומכי מערכות הפעלה IOS ואנדרואיד, המאפשרים צפייה ביתרת תקציב, צפייה בהיסטוריית ההזמנות האחרונות וכן פיצ’ר מיוחד לשגרת קורונה: תשלום במסעדה אמצעות קוד סלולרי ללא מגע. הקוד המאובטח (המתעדכן כל מספר דקות) מיתר את התשלום בקופה באמצעות כרטיס ומסייע בצמצום המגע.

חברת סיבוס, המספקת שירותים המשפרים את ה-wellbeing של עובדי חברות, התאימה עצמה בחודשים האחרונים  למציאות קורונה, ולצד אפשרויות תשלום דיגיטליות, הרחיבה את סל השירותים עבור לקוחותיה וחברה לשיתופי פעולה עם שותפים נוספים במקביל להגברת התמיכה במשלוחי ארוחות ממסעדות.

סיבוס אפשרה בין היתר, לרכוש שוברים ברשתות שופרסל, רשת הפארם Be, ויקטורי, סופר יודה, רשת המרכולים am:pm ומיזם Shookit. סיבוס אף חברה לשיתוף פעולה עם ארגון לתת ואפשרה לעובדים לתרום מתקציב הסיבוס שלהם.

חברת סיבוס מספקת שירות ליותר מ-3,000 חברות ו-350 אלף עובדים.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*