סיבוס יוצאת בשיתוף פעולה עם אתר יאמי המציע מגוון בשלנים ביתיים

לקוחות סיבוס יוכלו לרכוש ארוחות באמצעות חשבון הסיבוס באתר יאמי המציע אוכל של בשלנים ביתיים מכל רחבי הארץ וממגוון סגנונות: מטבח ערבי, טבעוני, מאכלי עדות, אוכל ישראלי ביתי, מטבח איטלקי ועוד

אתר יאמי - בישול ביתי. צילום: יאמי

חברת סיבוס יוצאת בשיתוף פעולה עם אתר יאמי המציע מגוון רחב של בשלנים ביתיים. השת”פ נותן מענה לחובבי הבישול הביתי והוא חלק מסדרה של חבירות שביצעה סיבוס לאחרונה במטרה להציע מענה נרחב ללקוחותיה. רק לאחרונה חברה סיבוס לרשת דרך היין ומאפשרת רכישת יין ואלכוהול באמצעות תקציב הסיבוס ולעמותת ויגן פרנדלי, באמצעות סימון מסעדות ורשתות טבעוניות באתר ובאפליקצייה.

במסגרת שיתוף הפעולה, לקוחות סיבוס, יוכלו לרכוש באמצעות חשבון סיבוס באתר יאמי המציע אוכל של בשלנים ביתיים שנבחרו בקפידה מכל רחבי הארץ וממגוון סגנונות: מטבח ערבי, טבעוני, מאכלי עדות, אוכל ישראלי ביתי, מטבח איטלקי ועוד.

לדברי קרן וייזמן, סמנכ”לית השיווק בסיבוס: “שיתוף הפעולה עם אתר יאמי הוא צעד נוסף ביצירת מענה פרסונלי שלם למאות אלפי לקוחות החברה ומתאימות להעדפותיו של משתמש הקצה בתקופה זו – אם בהזמנת משלוח ממסעדות הביתה או למשרד, ברכישת שוברים לאחת מהרשתות המובילות: שופרסל, Be, ויקטורי, סופר יודה ו-am:pm. או ירקות ופירות משוקיט, מארזים ומנות מיוחדות ממכולת האחים, מנות טבעוניות ממגוון המסעדות והרשתות המוצעות אצלנו או תבשילים ביתיים המותאמים לצריכה משפחתית. אנו ממשיכים לפעול להרחבת סל השירותים והאפשרויות עבור לקוחותינו”.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*