נחתם הסכם קיבוצי חדש במפעל מילועוף בעכו

280 עובדי המפעל ייהנו מתוספת שכר של כ-5.5% על פני שלוש שנים, השתתפות ההנהלה בנופש שנתי, הגדל מכסת ימי החופשה, שיפור בתעריף ימי ההבראה ועוד

חתימת ההסכם במילועוף. צילום: דוברות ההסתדרות
חתימת ההסכם במילועוף. צילום: דוברות ההסתדרות

ההסתדרות במרחב גליל מערבי, הנהלת מפעל מילועוף וועד העובדים חתמו על הסכם קיבוצי חדש שיחול על כ-280 עובדים. מילועוף היא משחטה ומפעל לעיבוד מוצרי עוף מקבוצת תשלובת מילואות, והיא ממוקמת באזור התעשייה עכו דרום.

חתימת ההסכם נערכה במעמד יו”ר ההסתדרות במרחב גליל מערבי אשר שמואלי ויו”ר נעמת במרחב עופרה אלקיים-כהן, מנכ”ל מילואות און ברזילי, מנכ”ל מילועוף ארז גל עוז, מזכיר האיגוד המקצועי במרחב עו”ד מוחמד ספייה, מנהלת משאבי אנוש בחברה דפנה סוקול, יו”ר הוועד שלומי עזר וחברי הוועד.

כחלק מההסכם, שתוקפו לשלוש שנים, ייהנו מאות עובדי מילועוף מפעל מתוספות שכר בשיעור של כ-5.5%. בנוסף, ההנהלה תממן נופש שנתי לכל עובד בסכום של 1,800 שקל. לצד זאת, פעמיים בשנה יקבלו העובדים לשי לחג בסך 600 שקל וייהנו משיפור בתעריף ימי ההבראה, ימי חופשה מיוחדים על חשבון המעסיק באירועים משפחתיים והגדלה של יום אחד במכסת ימי החופשה מעבר לקבוע בחוק.

יו”ר ההסתדרות במרחב גליל מערבי, אשר שמואלי, מסר: “ערב חג הפסח חתמנו על הסכם מצוין המהווה בשורה משמחת ביותר עבור ציבור העובדות והעובדים שעובדים בצורה מאומצת, בייחוד לקראת החג. אני מברך את הנהלת החברה, ועד העובדים והאיגוד המקצועי שעשו מלאכתם נאמנה והגיעו יחד בשיתוף פעולה ובהידברות להסכם ממנו כל הצדדים יוצאים מרוצים”.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*