חברת מתוק וקל משיקה סדרה של מוצרי אנרגיה וחלבון חם לעוסקים בספורט

חברת המזון, יצרנית תחליפי הסוכר, מציגה את מוצרי Fit4Style בפיתוח ישראלי ונכנסת לקטגוריית מוצרי הספורט עם שתי סדרות: משקאות חלבון חמים ותרסיסי אנרגיה

משקה FIT4STYLE, צילום: רועי מזרחי
משקה FIT4STYLE, צילום: רועי מזרחי

חברת מתוק וקל יצרנית תחליפי הסוכר, מרחיבה את תחומי פעילותה ומשיקה את סדרת מוצרי Fit4Style, אנרג’י ספריי ומשקה חלבון חם. בכך, מציינים בחברה, היא מייצרת קטגוריה חדשה של משקאות חלבון חמים ונכנסת לקטגוריית מזון האנרגיה במהלך פעילות ספורטיבית, בזמן אימון ולאחריו. המוצרים הם בפיתוח ישראלי.

שמה של סדרת משקאות חלבון חם הוא Protein Cup – משקה טבעוני וללא לקטוז. הסדרה כוללת שלושה טעמים: קרמל מלוח, עוגיות חמאה ומוקה ומיועדת לצריכה בתום פעילות ספורטיבית. כל כוס מכילה 140 קלוריות. הסדרה מגיעה בכוס חד פעמית עם בוחשן ויש להוסיף מים חמים לכוס.

מחיר מארז של שלוש כוסות חלבון, המכיל 53 גרם מוצר בכל כוס – 49 שקל.

הכנת משקה FIT4STYLE, צילום: רועי מזרחי
הכנת משקה חלבון FIT4STYLE, צילום: רועי מזרחי

תרסיס אנרגיה Energy Spray Fit4Style בטעם מנטה: פותח בעקבות מחקרים עכשווים, המוכיחים שלצד חוש הטעם המוכר למתוק, מלוח, חמוץ, חריף ומר מתווסף גם חוש לפחמימות (עמילנים). טעם הפחמימה בפה מניב בגוף תגובה פיזיולוגית של שחרור מתון של אנרגיה זמינה ובכך משפר ביצועים. בחברה מציינים, כי עד היום, ספורטאים שנזקקו לפחמימות בזמן מאמץ גופני צרכו ג’ל שלעיתים מעיק על מערכת העיכול ואף גורם לבחילות. כעת ניתן לקבל בוסט אנרגטי לעוסקים בפעילות ספורטיבית של עד 90 דקות, שכן מספיקה התזה לחלל הפה המעניקה נוכחות פחמימות בפה, ללא הכבדה קלורית. התרסיס מכיל מי פחמימות, אשר בריסוס לחלל הפה מעניק תחושה של פחמימות ללא צריכתן דרך הקיבה ומדובר ב-5 קלוריות. התרסיס קל לשימוש ונוח לנשיאה ולתליה על הבגד. מכיל מיצוי מנטה מרענן. טבעוני פרווה ומיוצר בישראל.

מחיר אריזת הספריי המכילה 3 מילויים – 10 מ”ל כל אחד, ומעטפת פלסטיק אחת בצבע אדום או כחול – 39 שקל.

תרסיס אנרגיה. צילום: רועי מזרחי
תרסיס אנרגיה. צילום: רועי מזרחי

 

נועם קפלן, מנכ”ל מתוק וקל: “כחברת מזון מסורתית המצליחה בתחומה בארץ,

חיפשנו אתגרים חדשים ובשיתוף חברת ‘חדשנות מעשית’ הבנו שהדור הבא של מוצרי המזון בעולם הספורט העכשווי הוא ביצירת ערך אמיתי לצרכן. אנחנו משיקים היום לראשונה קטגוריה חדשה של משקאות חלבון חמים ונכנסים לקטגוריית האנרגיה הנשלטת על ידי חברות מחו”ל, באמצעות חדשנות עם תרסיסי אנרגיה”.

טל לייזר, מנכ”לית חברת חדשנות מעשית: “המטרה שלי בעבודה עם מתוק וקל הייתה לייצר עבורם את ה’סטארט אפ’ הבא. הכניסה של חברת מתוק וקל לקטגוריות החדשות באה מתוך כוונה לשנות את כללי המשחק של תעשיית מזון הספורט בישראל ובעולם”.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*