מעדני יחיעם תרמה מוצרי נקניק ופסטרמות לבית החולים איכילוב

מפעל המזון תרם לצוותי הרופאים והאחיות של בית החולים ממגוון מוצרי המפעל, נקניקים ופסטרמות פרוסים באריזות נוחות - לימי העבודה המאומצים סביב המשבר. החברה רושמת גידול בביקוש למוצרי החברה על רקע ההיערכות לחג

תרומת מעדני יחיעם לבית החולים איכילוב. צילום: ניסים טלבי

יצרנית מוצרי הבשר מעדני יחיעם תרמה לבית החולים איכילוב תרומה של מוצרי מזון, הכוללת נקניקים ופסטרמות פרוסים באריזות נוחות. הצוותים הרפואיים של בית החולים, בהם רופאים, אחים ואחיות, העובדים בימים אלה במסירות רבה מסביב לשעון, קיבלו משלוח מיוחד שכלל ממגוון מוצרי המפעל. בחברה מסבירים, כי התרומה נעשתה בעקבות הבנה של הצורך של הצוות הרפואי בתזונה קלה ונוחה, שתהיה גם מזינה וטעימה, תוך עבודה מאומצת בטיפול בחולים.

מעדני יחיעם מדווחת על עלייה חדה בביקוש למוצרי החברה מאז פרוץ המשבר. עבודת המפעל הותאמה לנהלים והיא מתבצעת כמעט ללא הפסקה. לדברי יוחאי נאמן, מנכ”ל מעדני יחיעם, ההערכה היא כי הגידול בהזמנות הוא תוצאה של משבר הקורונה והמפעל נערך בהתאם. לדבריו, “כולנו תקווה שמשבר הקורונה ייפתר אבל אין לנו אשליות שזה יקרה במהרה. בנוסף לכך, בקרוב חג הפסח, אחריו יום העצמאות, ל”ג בעומר ועד הקיץ – תקופה שגם בימים רגילים מאופיינת בביקושים יותר גבוהים”.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*