מסיבת טבע: משיקים מוצרים ידידותיים לסביבה

את המפגש ערכה אשת העסקים שרונה רומנו לזר וחברת אורגניקזון  המתמחה בייבוא ושיווק מוצרים אורגניים וידידותיים לסביבה והוא נערך בטבע, במושב חניאל שבעמק חפר. היו מינגלינג וארוחת ערב על טהרת המוצרים הטבעוניים, בשילוב יין של יקב ויתקין ובירות ישראליות וגם הרצאה של Vegan Friendly

צוות הנהלת אורגניזון - מימין: אגת סדון, מיקה יעקב, שרונה רומנו לזר וסיון ליבל אברהם. צילום: זום צילומים

כ-150 מוזמנים הגיעו ביום חמישי ה-22 באפריל, לחגוג את  יום כדור הארץ, באירוע שנערך באווירה אקולוגית ועם מינימום פסולת. את המפגש ערכה חברת אורגניקזון  המתמחה בייבוא ושיווק מוצרים אורגניים וידידותיים לסביבה והוא נערך בטבע, במושב חניאל שבעמק חפר, בה מתגוררת אשת העסקים שרונה רומנו לזר, שהיא גם בעלת החברה אותה הקימה לפני כ-12 שנה.

האירוע כלל מינגלינג וארוחת ערב על טהרת המוצרים הטבעוניים, בשילוב יין של יקב ויתקין ובירות ישראליות. לאחר מכן נערכה הרצאה מאת Vegan Friendly עמותת הטבעונות בישראל, על הקשר שבין טבעונות לאקולוגיה וכיצד ניתן להציל את הכדור שעליו אנו חיים.

שרונה רומנו לזר אמרה בפתיחת המפגש: “יום כדור הארץ, המצוין ב-22 באפריל, הוא יום בינלאומי המציין מודעות להגנת הסביבה של כדור הארץ. מטרת היום היא להעלות את המודעות ליכולתו של כל אדם להשפיע באמצעות התנהלות יום-יומית המתחשבת בסביבה.  מבחנתנו, יום כדור הארץ  הוא ברמה היום יומית, וזה אומר לשים פוקוס  תמידי כדי להטיב עם הסביבה  ולנגיש מוצרים טובים יותר לאדם”. עוד ציינה: “היום אנו חוגגים גם מעבר לבקבוקים מ-100% פלסטיק ממוחזר במוצרי אקולאב, צעד משמעותי לעבר שימוש יעיל במשאבים”.

הגיעו למען כדור הארץ: רני איידלר – מנכ”ל חברת תמיר, קובי לוי – מנכ”ל טבע קסטל,  ארבל שירן – מנכ”ל ניצת הדובדבן,  ארז צברי – מנכ”ל א.ל ארמן לייצור מוצרי קוסמטיקה,  דרור חרוש – סמנכ”ל סחר רשת אניס,  נדב מסד – מנהל שרשרת אספקה ורועי סלטון – מנהל מכירות בחברת דין דיאגנוסטיקה, בלוגרית אוכל ואושיית האינסטגרם שיינא גרשוביץ, יוליה יולין – מנהלת שיווק רשת ניצת הדובדבן, עומר מוסנזון – מנכ”ל חברת Save it , הנטורופתית מורן שטרום ועוד.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*