מירב בורמד קיבלה את תקציב יחסי הציבור של גילרו

משרד מירב בורמד יחסי ציבור מתמחה בייצוג חברות בענף המזון בהן אחוה, פרימור, מעדני יחיעם, דורות ועוד. גילרו, יצרנית מותג עלמה, סיימה בהצלחה הליך של מיתוג מחדש ומחזקת פעילותה גם במדיה החברתית

מירב בורמד, יחסי ציבור בענף המזון
מירב בורמד, יחסי ציבור בענף המזון

משרד מירב בורמד יחסי ציבור קיבל את תקציב יחסי הציבור של חברת גילרו, יצרנית מותג עלמה הוותיק. גילרו, המייצרת גביעי גלידה, ופלים וקישוטי עוגות, סיימה בהצלחה הליך של מיתוג מחדש ומחזקת פעילותה גם במדיה החברתית. עד כה לא נעזרו בחברה במשרד יח”צ.

משרדה של בורמד מתמחה בתחום מוצרי הצריכה והמזון. לבורמד לקוחות בולטים, רבים מהם מפעלי מזון, בהם אחוה, פרימור, מעדני יחיעם, דורות, רפאל’ס, מעדני מיקי, משומשו ועוד. מירב בורמד צברה ניסיון של יותר מעשרים שנה בייצוג מפעלי תעשיית המזון במרכז ובפריפריה. שימשה בעבר כמנהלת לקוחות במשרדו של רני רהב וייצגה גופים כמו עלית, ג’ילט, קסטרו, סימונס, אינטרקוסמא ועוד. המשרד עובד מול מאות גופי תקשורת, עיתונאים ובלוגרים, יוזם ומפיק רעיונות תקשורתיים, יוזמות שיווקיות ומיזמים חברתיים.

מותג עלמה של חברת גילרו, צילום: אפרת אשל
מותג עלמה של חברת גילרו, צילום: אפרת אשל

חברת גילרו היא יצרנית ומשווקת בתחום גביעי גלידה, ופלים והדפסים אכילים לעוגות וקינוחים. החברה הוקמה בשנת 1950 ונמצאת בבעלות פרטית של משפחת גלברד. מפעל החברה שוכן באזור התעשייה בית שמש ומעסיק כ-250 עובדים. בפעילותה בתחום הוופלים וגביעי הגלידה מייצרת גילרו לעשרות מותגים בישראל, בהם נסטלה, מקדונלד, אסם, יוניליוור, בן אנד ג’ריס, פלדמן, ורד הגליל ועוד.  החברה משווקת את מוצריה תחת מותג עלמה, כולל מוצרים ללא גלוטן, ללא סוכר ומוצרים אורגניים.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*