![לייבל 5 מחפשים תווית בעולם אמני גרפיטי. צילומים: לייבל 5 לייבל 5 מחפשים תווית בעולם אמני גרפיטי. צילומים: לייבל 5](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/11/לייבל-5-מחפשים-את-התווית-הבאה-בעקבות-אמני-גרפיטי.-קרדיט-צילום-לייבל-5-2-678x381.jpg)
מותג הוויסקי הסקוטי הוותיק לייבל 5 בחר חמישה אומני גרפיטי ממקומות שונים ברחבי העולם: מקסיקו סיטי, לונדון, בריסל, ביירות והונג קונג, ויצא בקמפיין דיגיטלי עולמי שנערך בימים אלו. גולשים ברחבי העולם יכולים לבחור איזה ציור גרפיטי מתוך חמש עבודות האומנות הכי אהוב עליהם. הגרפיטי שייבחר כאהוב ביותר יהפוך לתווית ייחודית ואומנותית, אשר תודפס על גבי בקבוקי המהדורה המוגבלת של הוויסקי לייבל 5 קלאסיק – בלאק.
![צילומים: לייבל 5](http://e-food.news/wp-content/uploads/2018/11/לייבל-5-מחפשים-את-התווית-הבאה-בעקבות-אמני-גרפיטי.-קרדיט-צילום-לייבל-5-1.jpg)
לייבל 5 הינו מותג ויסקי סקוטי בלנדד, המשלב טעמים וסוגים שונים של ויסקי מאלט ו-ויסקי גריין, החוברים יחד ויוצרים טעם עשיר, עדינות ואופי פירותי. סוגי מאלט שמקורם באזור הספייסייד בסקוטלנד מהווים את עמוד השדרה של בלנד מובחר זה. בחברה מציינים, כי זהו מותג הוויסקי הסקוטי בעל התמורה הטובה ביותר למחיר ומדורג במקום ה-9 במכירות וויסקי סקוטי בלנדד בעולם. לייבל 5 קלאסיק – בלאק מכיל ניחוחות של לתת מעושן ובעל אופי פירותי מעודן.
לייבל 5 מיובא לישראל על ידי חברת יסמין ספיריט’ס מבית יקבי בנימינה. בין מותגי החברה הבולטים ניתן למצוא גם את הוויסקי סינגל מאלט גלן מוריי, את הבירה באדוויזר הצ’כית המקורית ואת מותג הוויסקי ברבן – אולד וירג’יניה (בקרוב).
![בעקבות אמני גרפיטי. צילומים: לייבל 5](http://e-food.news/wp-content/uploads/2018/11/לייבל-5-מחפשים-את-התווית-הבאה-בעקבות-אמני-גרפיטי.-קרדיט-צילום-לייבל-5-1.png)
ההצבעה פתוחה עד ה-18/11/18 כולל.
Leave a Reply