יקב ציון משיק מיתוג חדש ויינות חדשים

דויד גרוניך, מנהל השיווק של היקב: הצבנו לעצמנו מטרה ברורה: להציע יינות איכותיים ונגישים, במיוחד בתקופה מאתגרת זו. המיתוג החדש נעשה בהשראת מוטיב המלוכה המחובר לירושלים ולשורשי היקב

יינות יקב ציון
מרלו אימפריאל של יקב ציון
שיראז אסטייט של יקב ציון

יקב ציון משיק מיתוג חדש ליינות החדשים שמשיק היקב, כשהמטרה המוצהרת היא להציע את היינות האיכותיים ביותר בכל קטגורית מחיר ולספק תמורה מלאה וחווית יין עשירה.

צביקה שור, היינן הראשי של היקב, ממשיך את המסורת הייננית שקיבל מאביו. צביקה שור מנהל את כרמי היקב הנטועים במגוון אזורי היין בישראל מרמת ערד שבצפון הנגב ועד לצפון הגולן. האגרונום המומחה פיני סריג, מלווה את צביקה משלב נטיעת הכרמים, דרך טיפול וטיפוח הכרמים במהלך עונות השנה עד לבציר הענבים. בשנים האחרונות הושקעו משאבים רבים בכרמים וביקב לקראת השקת היינות והסדרות החדשות.

לדברי דויד גרוניך, מנהל השיווק של היקב: “השקת היינות החדשים הינה השלב האחרון בתהליך השדרוג שעבר היקב. הסדרות החדשות מביאות לידי ביטוי את העבודה שנעשתה בכרמים וביקב. היינות החדשים מספקים חווית יין מהנה בקטגוריות המחיר הפופולאריות ביותר בשוק היין בישראל. הצבנו לעצמנו מטרה ברורה: להציע יינות איכותיים ונגישים, במיוחד בתקופה מאתגרת זו”.

לדברי גרוניך, “המיתוג החדש נעשה בהשראת מוטיב המלוכה המחובר לירושלים ולשורשי היקב. אייקון הכתר המופיע במרכז תוויות היין בסדרות החדשות, מבטא מוטיב זה. הנראות האלגנטית המעודכנת של היינות משלימה את חווית היין אותה אנו מעוניינים להציע לצרכנים”.

משפחת שור היא משפחת היין הראשונה בישראל עם מסורת משפחתית של יותר מ-170 שנה בענף היין. לאורך כל השנים היקב הוא בבעלות וניהול המשפחה. הניסיון, המקצועיות, החקלאות המתקדמת והיקב החדיש מאפשרים ליקב ציון להפיק יינות איכותיים במגוון רמות מחיר.

הסדרות החדשות של יקב ציון ומחיריהן המומלצים לצרכן:

Palace יינות מעודנים ונגישים בטעם ובמחיר. 25 שקל
Moscato מוסקטו לבן ומוסקטו אדום יוקרתיים ארומטיים ומתקתקים. 30 שקל
Imperial הסדרה הפופולארית של יינות זניים ובלנדים, המופקים מהזנים המוכרים והנמכרים ביותר בישראל. 30 שקל
Estate הסדרה הרחבה והמגוונת של היקב. יינות זניים באיכות יוצאת מן הכלל. 40 שקל
Capital הסדרה הגבוהה והאיכותית ביותר של היקב. יינות מורכבים ואיכותיים בעלי פוטנציאל יישון. 60 שקל
Crown יין הדגל של יקב ציון. בלנד בסגנון בורדו המופק מבחירת החביות הטובות ביותר. 99 שקל

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*