יקבי כרמל מתחילים להפיץ את יינות יקב דלתא

ביקב מרחיבים את פורטפוליו המותגים, לאחר שנכנסו לאחרונה גם לקטגוריית הבירות האיכותיות - בירה אלכסנדר הישראלית והמותג הגרמני קרומבאכר

יקב דלתא. צילום: איל קרן

יקבי כרמל, היקב הגדול והמוביל בישראל, ממשיכים להרחיב את פורטפוליו המותגים שבאמתחתם ומתחילים להפיץ את יינות יקב דלתא, יקב בוטיק צפוני, הצמוד למושב דלתון. זאת לאחר שנכנסו לאחרונה לקטגוריית הבירות האיכותיות עם מותג הבירה הישראלי “אלכסנדר” ועם מותג בירת הפרימיום המובילה בגרמניה – קרומבאכר.

יקב דלתא, שבבעלות היינן יהודה כמיסה, שוכן ברמת דלתון. כרמי היקב נטועים בגובה רב, על אדמה משובחת, בלב אזורי היין המובחרים מרום הגליל ומרום הגולן. גיל הגפנים, יחד עם המאפיינים הטבעיים, מספקים את מיטב הענבים ליצירת היין. צוות הייננים של היקב, כולם בני האזור, אשר גדלו בין הכרמים של מרום הגליל והגולן, מציגים סגנון עבודה ייחודי שכבר הספיק להטביע את חותמו בעולם היין הישראלי. היקב נמצא בחזית הפיתוח של מצוינות היין בישראל, בחיפוש מתמיד אחר מיטב הכרמים בארץ – כרמים בריאים, בהם ההגנה הטבעית של הגפן היא האיתנה ביותר. בזכות אג’נדה זו, מייצר יקב דלתא יינות  בעלי מאפיינים ברורים, בריאותיים, וייחודיים המייצגים נאמנה את הכרמים.

היקב מצטרף לפורטפוליו המותגים הכולל את יקבי כרמל שתחתיה סדרות יין מובילות ומעוטרות בפרסים בינלאומיים, מותג יקב הבוטיק המוערך יתיר, ומותגי האלכוהול של היקב הכוללים את ברנדי כרמל, קוניאק Dupuy , מותג הוודקה ניו אמסטרדם ומחייה 13.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*