יקבי כרמל משיקים תירוש מבעבע אדום ולבן

100% ענבים, ללא תוספת סוכר, מים וחומרים משמרים, בטעם פירותי. הענבים עליהם מבוסס יין התירוש עוברים תהליך של בציר קפדני ואינם עוברים תסיסה 

סדרת תירוש של יקבי כרמל. צילום: איל קרן
תירוש מבעבע אדום ולבן. צילום: איל קרן

לקראת חג הפסח יקבי כרמל מרחיבים את סדרת תירוש כרמל המקורי ומשיקים את תירוש כרמל מבעבע אדום ותירוש כרמל מבעבע לבן – מיץ ענבים מבעבעים באופן טבעי, ללא תוספות מים וסוכר, בעלי טעמים פירותיים וקלילים. זו פריצת דרך בקטגוריית תירוש, הנחשבת לקטגוריה שמרנית ברמת המגוון והחדשנות המוצרית.

תירוש כרמל המקורי והנמכר בישראל הוא אחד המותגים הוותיקים והמצליחים בשוק הישראלי. תירוש כרמל מיוצר על ידי יקבי כרמל כבר עשרות שנים. ענביו עוברים הליך בציר קפדני ועדין, ממגוון הכרמים המובילים והאיכותיים של היקב ברחבי הארץ.

בדומה למגמות בינלאומיות המעודדות ייצור טבעי השומר על ערכיו התזונתיים של חומר הגלם, גם תירוש כרמל המקורי מיוצר מ- 100% ענבים טריים, ללא תוספת מים וסוכר וללא תוספת חומרי טעם וריח או צבעי מאכל.

אל סדרת תירוש כרמל המקורי מצטרפים השנה שני שחקני חיזוק מפתיעים: תירוש כרמל מבעבע אדום, בעל טעמים של פירות אדומים: תות שדה, פירות יער, חמוציות ודובדבנים, בעל חמצמצות ומתיקות, משולבת יחד ותירוש כרמל מבעבע לבן – פרחוני, מעוגל, עם נגיעות של אפרסק בשל.

הבעבוע הטבעי מאזן את מתיקותו הטבעית של התירוש, כך שמתקבלת מתיקות מאוזנת עם מעט חמצמצות, המתאים לטעמם של מבוגרים וילדים כאחד ומוסיף עניין וגיוון בארוחות שישי וחג.

הענבים האיכותיים עליהם מבוסס היין עוברים תהליך של בציר קפדני ואינם עוברים תסיסה כך שכל המשפחה, מקטן ועד גדול, יכולה ליהנות מטעמו הייחודי.

תירוש כרמל מבעבע מצטרף לסדרת תירוש כרמל:

  • תירוש אדום, לבן ורוזה 1 ליטר
  • תירוש אדום 750 מ”ל
  • בקבוקי תירוש מוגדלים של 1.2 ליטר אדום, לבן ורוזה

רן אסא מנהל שיווק  יקבי כרמל: “תירוש כרמל הינו מוצר ישראלי המהווה חלק בלתי נפרד מארוחות שישי ושולחן החג של כל בית כבר כמה דורות. השנה, לקראת חג הפסח, אנו גאים להציג  את תירוש מבעבע, חדשנות פורצת דרך בקטגוריה זו, על מנת להעניק ערך מוסף, גיוון ורעננות ללקוחותינו”.

מחיר – 20 שקל. 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*