יקבי כרמל משיקים את Mojo – סדרת יינות חדשה

הסדרה פונה לדור המילניאלס. היינות הם טבעוניים וחצי מתוקים ועתידים להפתיע גם את צרכני היין הוותיקים. ההשקה תלווה בקמפיין רחב במדיה הכולל טלוויזיה, תחת הסלוגן: יש מוג'ו חדש ליקבי כרמל

מוג'ו של יקבי כרמל

יקבי כרמל מחדש עם סדרת יינות חדשה וייחודית הפונה לדור המילניאלס תחת השם Mojo – moments of joy (רגעים של שמחה). הסדרה פונה אל צרכני היין העתידיים: המילניאלס. ביקב מציינים, כי לצרכני הדור, ילידי שנות ה-80 עד תחילת האלף יש דרישות משלו, טעמים משלו וצרכים משלו: שיהיה קליל, סקסי, נגיש, צעיר וטרנדי. צרכני המילניאלס ברובם נמצאים בשלבים הראשונים של הקמת משקי בית, פתוחים לטרנדים ולהתנסויות, ומעדיפים לארח ולהתארח בבתים.

מוג’ו בלנד לבן. צילום: אייל קרן

עוד אומרים ביקב: “סדרת Mojo מביאה לידי ביטוי את העושר שנוצר ממפגש לא צפוי של זנים וסגנונות, המתיקות החצי מתוקה, הטרנדית, בעיצוב צעיר ועם סגר הברגה נח לשימוש. הטעמים המפתיעים והמחיר הנגיש (35 שקלים בלבד), הופכים את הסדרה לאידיאלית עבור דור המילניום ומתאימה, כפי ששמה מחייב, לרגעי שמחה משותפים – החל ממסיבות ובילוי עם חברים ועד לאירוח ביתי נעים, בין אם לצד סושי, פיצוחים או מגש פיצה”.

יפתח פרץ, יינן ראשי ביקבי כרמל: “בסדרת מוג’ו רצינו להעניק  פיתרון איכותי ונגיש לכל סוג של אירוע בבקבוק אחד. הארומטיות של המוג’ו הלבן משתלבת עם אירועים קלילים כמו מסיבות וטיולים ועם מנות מגוונות כמו אסיאתיות מתובלות וקינוחים. המוג’ו האדום ישתלב מצוין באירוח ביתי ומפגשים עם חברים ועם מנות איטלקיות או על האש”.

הסדרה כוללת שני בלנדים עם טוויסט ואמירה אישית של צוות הייננים בהובלת היינן פרץ: בלנד לבן עם עקצוץ של גוורצטרמינר וקברנה סובניון עם טוויסט מתוק (פרנץ’ קולומברד):

Mojo בלנד לבן עם עקצוץ של גוורצטרמינר, בציר 2018 חצי מתוק: בלנד לבן חצי מתוק מענבי סוביניון בלאן, מוסקט, קולומברד וגוורצטרמינר, רענן ומעורר את החושים, מבושם ואקזוטי.

Mojo קברנה סובניון עם טוויסט, בציר 2018 חצי מתוק: יין חצי מתוק מענבי קברנה סוביניון, אליו נוספו ענבי קולומברד לבנים שנסחטו ולא תססו, שילוב שיצר יין משמח, מסקרן ועסיסי.

מוג’ו אדום, קברנה סוביניון. צילום: אייל קרן

רן אסא, מנהל השיווק של יקבי כרמל:”המילניאלס הם צרכנים משמעותיים ומעודכנים והם אלו שיקבעו איך תיראה כלכלת העולם בשנים הבאות. מדובר על דור שחי צרכנות, נהנה מהחיים, אך עם זאת משתעמם בקלות משפע הגירויים. תרבות שתיית היין של דור המילניאלס הישראלי הולכת ומתפתחת בדומה למתרחש בעולם: זהו קהל סקרן שאוהב להתנסות, לארח ולהתארח וצורך יין לא רק באירועים מיוחדים אלא גם במפגשים חברתיים יומיומיים. עבורם, בנינו סדרה איכותית ושונה מכל סדרות היין  שפיתחנו עד כה. מדובר ביינות חווייתיים הן בטעם הכולל טוויסט מעניין ועד העיצוב הבולט”.

סדרת Mojo תהיה הראשונה ביקבי כרמל שתתהדר בחותמת של מוצר טבעוני (Vegan Friendly), כחלק מתהליך מתמשך של חקלאות בת קיימא ואי שימוש בחומרים מן החי בכל שלבי תהליך הייצור. הסדרה משלימה את המענה של היקב לכלל טווח המחירים ולכל שלב בחיים – מצעירים ועד משפחות, מצרכני פרימיום ועד בקבוקים הנגישים לכל כיס.

הבקבוקים החדשים מבית יקבי כרמל עוצבו על ידי סטודיו Neo group  בראשות המעצב פיליפ בולקייה, עם צבעוניות מובלטת, לוגו ייחודי אשר אויר כפרצוף מחייך וסגר הברגה.

סדרת היינות Mojo תשווק במחיר 35 שקל.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*