![מגנום יום ולילה. צילום סטודיו 0304](https://e-food.news/wp-content/uploads/2023/05/קומפוזיצייה-מגנום-יום-ולילה-צילום-סטודיו-0304.jpg)
אחרי שמותג מגנום השיק השנה את מגנום פיינט גולד ואת מגנום לבן פיסטוק, מגיע רגע השיא של שנת 2023 עם השקה כפולה ומרגשת במיוחד – שני שלגוני דאבל (ומאגדת אחת) אשר יושקו במקביל ובקונספט חדשני – שלגון לאנשי היום ושלגון לאנשי הלילה (ואנחנו מסכימים להיות גם וגם):
Magnum double sunlover: שלגון שמנת בטעם קוקוס עם ריפל המכיל מנגו, מצופה בקרם מנגו ובציפוי שוקולד לבן מעולה עם שבבי קוקוס (יוצע גם במאגדת מיני).
Magnum souble starchaser: שלגון שמנת בטעמי פופקורן וקרמל מצופה בקרם בטעם קרמל ובציפוי מכיל שוקולד חלב מעולה, שברי תירס קלויים ומקורמלים ושברי ביסקוויט.
מיוצר בחו”ל, כשר לאוכלי אבקת חלב נוכרי.
טווח מחירים: 9.90-12.90 שקלים.
![מגנום דאבל סאן לאבר. צילום: סטודיו 0304](http://e-food.news/wp-content/uploads/2023/05/מגנום-דאבל-סאן-לאבר-צילום-סטודיו-0304.jpg)
Leave a Reply