דודו אוטמזגין, פותח את סניף הבוטיק ה-12 לפטיסרי ברמת השרון בהשקעה של מיליון שקל

הפטיסרי החדש ברמת השרון, משתרע על 30 מ"ר שכוללים: ריצוף וחיפוי שיש יוקרתיים, מקררים בהזמנה מיוחדת מאיטליה, בניית ארון פרלינים עבודת יד עם טמפרטורה מיוחדת של 16 מעלות לשמירה אופטימלית על השוקולדים, עבודת נגרות בהזמנה מיוחדת, שילוט של אותיות זהב, תאורה יוקרתית והטבעה של לוגו זהב בכניסה, כפי שמקובל אצל מותגי העל באירופה

דודו אוטמזגין וצחי בוקשתתר בפתיחת הסניף ברמת השרון

דודו אוטמזגין, מרשתות הפטיסרי הוותיקות והמובילות בענף המקומי פותחת סניף חדש ברמת השרון בהשקעה של מיליון שקל. עוד טרם פתיחת הסניף הרשת מונה 12 סניפים, בקריית מוצקין (סניף הדגל), בטבעון, במרכז הכרמל, נהריה, קריית אתא, כרמיאל, קריית ביאליק ומתחם I-WAY בקריית חיים בצפון, במרכז: בגן העיר ת”א, רמת אביב וסניף חדש בכפר סבא.

הפטיסרי החדש ברמת השרון, משתרע על 30 מ”ר שכוללים: ריצוף וחיפוי שיש יוקרתיים, מקררים בהזמנה מיוחדת מאיטליה, בניית ארון פרלינים עבודת יד עם טמפרטורה מיוחדת של 16 מעלות לשמירה אופטימלית על השוקולדים, עבודת נגרות בהזמנה מיוחדת, שילוט של אותיות זהב, תאורה יוקרתית והטבעה של לוגו זהב בכניסה, כפי שמקובל אצל מותגי העל באירופה.

“בסניף הדגל במוצקין עוברים כאלף איש מידי יום שישי”, לדברי אוטמזגין, “בסניפים מועסקים היום כמאה עובדים. כל הסניפים שלנו הם סניפי בוטיק בהשראת הפטיסרים של פריז. אני יצרתי כאן תרבות אחרת. היום זה כבר לא אותן קונדיטוריות עם אותו השטנץ של שקיות מרשרשות ועוגיות במשקל. לא צריך להביא לארץ פטיסרים יוקרתיים ביותר מפריז, בשביל זה אנחנו פה”.

לצד הסניף החדש משיק אוטמזגין את קולקציית עוגות הקיץ, שכוללת עוגות פרי עם מגוון “קומפוטים”: תפוזים, פסיפלורה, מנגו, תפוחי עץ, בשילובים ווריאציות שונות. כמו: עוגת קומפוט תפוזים בשילוב מוס שוקולד לבן מדגסקר על בסיס קרמבל עוגיית ספקולוס, עוגת קומופוט פירות יער עם שנטילי וניל על בסיס טוויל שקדים, עוגת מוס גבינה עם קומפוט תפוחי עץ ונגיעת קינמון, עוגת מוס מנגו עם קרם מסקרפונה על בסיס של קרמבל סוכר חום ושוקלד לבן ועוגת קוסט עם קומפוט פסיפלורה מנגו ואננס טרי בציפוי של גלזורה אדומה עם פרח שוקולד מעוצב.

מחיר עוגה: 150-250 ש”ח לעוגה עגולה (קוטר 18).

הפטיסרי החדש של דודו אוטמזגין ברמת השרון

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*