במקום סנדוויץ’ עם שוקולד

אחוה מציעה ממרחי טחינה מתוקים: טחינה עם שוקולד, עם סילאן ועם שוקולד ללא תוספת סוכר. הממרחים מבוססים על טחינה גולמית מלאה

סדרת ממרחי טחינה מתוקים של אחוה
סדרת ממרחי טחינה מתוקים של אחוה

חברת אחוה, יצרנית מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה, משווקת לקראת שנת הלימודים שבפתח את סדרת ממרחי הטחינה המתוקים מתוצרתה, המוצעים כממרח מתוק ובריא יותר לתזונת ילדים בגן ובבית הספר. הסדרה מונה שלושה ממרחים, בהם ממרח טחינה עם שוקולד, ממרח טחינה עם סילאן וממרח טחינה עם שוקולד ללא תוספת סוכר.

ממרח טחינה עם שוקולד ללא תוספת סוכר אחוה, צילום: יעל האן
ממרח טחינה עם שוקולד ללא תוספת סוכר של אחוה, צילום: יעל האן

כל הממרחים מכילים לפחות 42% טחינה משומשום מלא ולדברי היצרן, הם בעלי הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר שיש כיום בתחום הממרחים המתוקים.

סדרת ממרחי הטחינה המתוקים של אחוה זכו בפרס מוצר השנה לשנת 2017. הממרחים מכילים לפחות 42% טחינה משומשום מלא, ללא חומרים משמרים, ללא שומן טרנס, ללא כולסטרול, דלים מאוד בנתרן ואינם מכילים צבעי מאכל. לדברי יובל מלאך, סמנכ”ל שיווק ומכירות של אחוה, הממרחים עשירים בערכים תזונתיים כמו סידן, חלבון, ברזל וסיבים תזונתיים. הממרחים אינם מכילים חומרים מהחי ומתאימים לטבעונים.

לדברי יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית M.Sc, “למרוח משהו מתוק על פרוסה זו הנאה גדולה. הבעיה שלא תמיד ההנאה מהטעם באה בשילוב עם ערכים תזונתיים גבוהים. ממרח שוקולד הוא אחד מהעדפות הבולטות של ילדים ומבוגרים למריחה מתוקה על הפרוסה. מעכשיו אפשר לשלב בין הטעם המתוק, השוקולדי האהוב, לערכים תזונתיים גבוהים. ממרח טחינה עם שוקולד של חברת אחוה מכיל טחינה משומשום מלא ומספק לגוף את המתוק האיכותי של השוקולד בשילוב עם יתרונות תזונתיים רבים: סיבים תזונתיים, דל בנתרן, עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיונית”.

מחיר: 9-11 שקלים לאריזת 400 גרם.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*