א.ג.ת.ד החלה לשווק בישראל את צ’יפס הגורמה של Hunter Foods מאיחוד האמירויות

חטיפי צ'יפס המבוססים על תפוחי אדמה, בשלל טעמים: כמהין שחור, כמהין שחור ופרמז'ן, כמהין לבן ופורצ'יני, קוויאר שחור, כבד אווז, ארבע גבינות, פסטו ופרמז'ן ועוד

משפחת חטיפי Hunter Foods

חברת א.ג.ת.ד, המייבאת יינות ומשקאות אלכוהוליים מרחבי תבל ומשווקת מותגי פרימיום ומגוון מוצרים, מציגה לקהל הישראלי את צ’יפס הגורמה Hunter Foods – אותו כבר ניתן להשיג ברשתות השיווק המובילות ובחנויות האלכוהול והיין.

א.ג.ת.ד משווקת את חטיפי הצ’יפס של Hunter Foods מאיחוד האמירויות, המבוססים על תפוחי אדמה, בשלל טעמים: כמהין שחור, כמהין שחור ופרמז’ן, כמהין לבן ופורצ’יני, קוויאר שחור, כבד אווז, ארבע גבינות, פסטו ופרמז’ן ועוד.

חטיפי הצ’יפס מיוצרים בעבודת יד, ואת הארומה המובהקת של כל טעם וטעם קשה לפספס. כל החטיפים ומזונות העל של החברה הם צמחוניים, ללא מונוסודיום גלוטמט, 100% ללא אורגניזם מהונדס גנטית וללא שומן טראנס או כולסטרול. מדובר במבחר חטיפי גורמה חדשניים, באיכות גבוהה, טובים יותר לצרכן. מהחברה נמסר כי Hunter’s Collection היא קולקציה משובחת של מוצרים ייחודיים שנבחרו בהשראת מסעותיהם של בעלי החברה ברחבי העולם.

חטיפי צ’יפס בטעם פסטו פרמז’ן של Hunter Foods

הסיפור של Hunter Foods

בשנת 1985, לאחר שעבד לצד שייח’ ראשיד במשך עשר שנים וסייע בבניית היסודות של דובאי ודיור עבור חברי הממשלה המוקדמים של דובאי, פתח בהרט נאראיאן, בעזרת אשתו מדחוליקה, את המפעל הראשון לייצור מזון באזור. מערכת היחסים המשפחתית הקרובה שלו עם מהטמה גנדי ועבודתו עם השייח’ ראשיד, גרמו לנאראין לעבוד קשה על מנת להנחיל את ערכיו האישיים ליסודות העסק שלו, והוא החל לייצר באהבה חטיפים באיכות גבוהה. גם בימים הראשונים ההם, המוקד היה תמיד להצמיח את החברה, אבל לעשות זאת באופן אורגני ועם מצפון חברתי.

מכיוון שעיר הולדתו, דובאי, הייתה אז בתהליך של הפיכתה לעיר מטרופולינית, Hunter Foods פרחה גם כדי לספק את הצורך ההולך וגובר בחטיפים טובים, איכותיים ובריאים. המשמעות היא שכמותג מקומי, הייתה לחברה הזדמנות ליצור ולהצמיח קטגוריה באזור עם ביקוש למשהו טוב יותר, והגישה הזו היא נר לרגליהם של בני הזוג המנהלים את החברה כיום, אנאניה ויאן נאראין.

הם, שמעולם לא ראו את עצמם מנהלים את העסק המשפחתי, הפכו אותו להרבה יותר מאשר מותג חטיפים. תחילה, האהבה של המשפחה לבעלי חיים הביאה אותו להקים מותג חטיפים בשם Safari שנמכרו לילדים בדובאי בנוסף למידעים בנוגע לחיות’ כדי לחנך אותם על איכות הסביבה והצורך בשמירה על בעלי החיים, בעוד חלק מההכנסות נתרמו בקביעות לקרן חיות הבר הבינלאומית.

כיום, החברה מוכרת את מוצריה ביותר מ-55 מדינות ברחבי העולם, כאשר המותג נחשב למספר 1 באסיה.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*