אחוה משיקה טחינה גולמית במרקם עדין ובבקבוק לחיץ

הטחינה 100% טבעית, משומשום טהור, במרקם עדין דק דק, במשקל של 350 גרם, לשימוש קל ונוח בזילוף 

טחינה גולמית של אחוה בבקבוק לחיץ. צילום: יח"צ

אחוה משיקה טחינה גולמית באריזת בקבוק לחיץ. הטחינה החדשה משומשום טהור, 100% טבעי, במרקם עדין, משווקת באריזת נוחות במשקל של 350 גרם. הבקבוק החדש בעיצוב חדיש ונוח, מצויד בחלונית צד שקופה לבדיקת הכמות הנותרת בבקבוק. הטחינה תשווק בכל רשתות המזון (למעט שופרסל ורמי לוי), במחיר משתלם ובכשרות מהדרין, כולל כשרות לפסח לאוכלי קטניות.

טחינה גולמית בבקבוק לחיץ של חברת אחוה. צילום: יעל האן

לדברי יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית M.Sc, יועצת מקצועית של חברת אחוה, “טחינה היא מאכל בריא ואיכותי המבוסס על זירעוני שומשום העוברים תהליך של טחינה, עשיר ביתרונות תזונתיים. כאשר הטחינה טבעית היא נחשבת למאכל בריא מאוד, כיוון שהיא עשירה בסידן, ברזל, חומצות שומן חיוניות, סיבים תזונתיים ודלה בנתרן. טחינה טבעית היא תוספת נהדרת לכל ארוחה ויכולה להשתלב כסלט בפני עצמו או כרוטב לסלט ירקות, תיבול לבשר ואפילו משתלבת בהרבה מאד סוגים של קינוחים”.

לדברי יובל מלאך, סמנכ”ל השיווק והמכירות של אחוה, “אנו שמחים לחדש ולהביא לצרכן את הטחינה האהובה הנמכרת ביותר בישראל גם בבקבוק לחיץ. על רקע גל עליות המחירים, אנו מציעים את המחיר המשתלם ביותר ביחס לתכולת המוצר, כמות גדולה יותר מהמוצרים המקבילים בקטגוריה, במחיר זול יותר, זו מדיניות אחוה וכך נמשיך לנהוג תמיד”.

כשר פרווה בהשגחת בד”צ העדה החרדית ירושלים.

מחיר: 8.90 שקל עד 9.90 שקל לאריזת 350 גרם.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*