אחוה משווקת לרגל ראש השנה עוגת דבש ב-5 שקלים

אחוה תשווק גם ממרח שומשום עם דבש עשוי מטחינה משומשום מלא ודבש, ללא שומן טרנס, ללא כולסטרול, דל מאוד בנתרן ואינו מכיל צבעי מאכל 

עוגת דבש של אחוה. צילום יעל האן

חברת אחוה, יצרנית של מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה, משווקת לרגל חגי תשרי עוגת דבש בחושה, באריזה מהודרת ובמחיר כ-5 שקלים בלבד. עוגת הדבש היא בעלת מרקם וטעם של אפייה ביתית, עם טעם עשיר של דבש, והיא תימכר במרבית רשתות השיווק במחיר המיוחד למשך כל תקופת החגים, לצד מבצעי טחינה, חלוה ומוצרי מאפה נוספים.

ממרח שומשום עם דבש של אחוה. צילום: יעל האן

בנוסף, מציעה אחוה לראש השנה ממרח שומשום עם דבש, שהוא חלק מסדרת הממרחים המתוקים של אחוה מבוססי טחינה גולמית. ממרח שומשום עם דבש עשוי מטחינה משומשום מלא, דבש, אינו מכיל שומן טרנס, ללא כולסטרול, עשיר בסידן, דל מאוד בנתרן ואינו מכיל צבעי מאכל.

לדברי יעל דרור, דיאטנית קלינית וספורט M.Sc, “הדבש ידוע זה אלפי שנים כמזון בריאות והוא נחשב ל-Superfood וכאחד המזונות החשובים בתחום הרפואה העממית. מודעות לאיכות המזון שאנו אוכלים והקפדה על שימוש במקורות מזון מן הטבע הם חלק מהותי ממגמת הבריאות העולמית. בשילוב עם הרצון להפחית אכילה של מזון מעובד והדגש על בחירת מזון בעל ערכים תזונתיים גבוהים, ממרח השומשום עם דבש עונה בצורה מדויקת על דרישות אלו. הממרח מבוסס על טחינה מלאה המכילה חומצות שומן חיוניות וערכים גבוהים של סידן, ברזל, סיבים תזונתיים, חלבון והוא דל במלח. השילוב עם הדבש מקנה לטחינה המלאה שדרוג תזונתי מבחינת הטעם והערכים התזונתיים”.

לדברי יובל מלאך, סמנכ”ל השיווק והמכירות של אחוה, “כמדי שנה מציעה אחוה עוגת דבש איכותית וטעימה במחיר מנצח, כשהשנה, לאור משבר הקורונה, אף השקנו את העוגה באריזה חדשה ודאגנו שבמרבית רשתות המזון היא תימכר במחיר של חמישה שקלים בלבד”. לדבריו, “בניגוד לעליות המחיר של מוצרי מזון שאנו רואים בכל הקטגוריות, המטרה שלנו היא להקל על הוצאות המזון של הצרכן ולהנגיש את המוצרים במחיר מוזל. מאז ומתמיד המדיניות שלנו היא לספק מוצרי מזון איכותיים במחיר השווה לכל נפש, ובטח שנמשיך לעשות זאת כעת, כשהמשק במשבר ואנשים רבים מתמודדים עם קושי כלכלי ואבטלה, וננסה להמתיק את תקופת החגים ולתרום לאווירת החג”.

כשר פרווה בהשגחת בד”צ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-5 שקלים לעוגת דבש (400 גרם), 8-11 שקלים לממרח שומשום עם דבש (400 גרם).

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*