אבי זינגר, מנכ”ל בן & ג’ריס ישראל, נבחר לאיש השיווק של אוגוסט 2019

הזכייה היא בעקבות האסטרטגיה שנקט זינגר להגדלת נתחי השוק בקטגוריות הסופר פרימיום והשקת סדרת טעמי מוו-פוריה – גלידה מופחתת שומן

אבי זינגר מנכ"ל בן & ג'ריס ישראל. צילום: מורד ביטן

איגוד השיווק הישראלי בחר היום (ב’) באבי זינגר, מנכ”ל בן & ג’ריס ישראל, לאיש השיווק של חודש אוגוסט 2019, בזכות האסטרטגיה להגדלת נתחי השוק בקטגוריות הסופר פרימיום והשקת סדרת טעמי מוו-פוריה – גלידה מופחתת שומן.

בן & ג’ריס, בהובלת זינגר, מהווה מודל  לסיפור הצלחה ומהפך בתחום הגלידות בכלל וקטגוריית סופר פרימיום בפרט. זינגר החדיר והוביל את המותג הבינלאומי בן & ג’ריס לשוק הישראלי, תוך מיצוב גלידת סופר פרימיום כסגמנט מוביל בתחום הגלידות המשפחתיות בישראל.

גלידות הפרימיום והסופר פרימיום מהוות כמחצית מהמכר הכספי בקטגוריית חבילות הבית. מותגי הסופר פרימיום צומחים בשנים האחרונות ומהווים כיום כ-40% מהמכר, כאשר מגמת הפרימיומיזציה מבטאת את הצורך של הצרכן לשפר את איכות חייו ומשמשת כיום כמנוע צמיחה של השוק. מותג הגלידה בן & ג’ריס מוביל את שוק חבילות הבית עם נתח שוק של כ-38%.

מהחברה נמסר: בשנתיים האחרונות, בהובלת זינגר, הרחיבה בן & ג’ריס את מוצריה לקהלי יעד חדשים תוך יצירת מהלכים שיווקיים שהגדילו את נתחי השוק שלה. המכנה המשותף של מנועי הצמיחה הוא יכולתם לספק מענה לצרכים המתפתחים של הצרכן הישראלי, שמציג העדפה הולכת וגוברת להצעות ערך בשורה ארוכה של קטגוריות ועולמות תוכן. בן & ג’ריס הגיבה לשינוי זה על ידי הרחבה הדרגתית של המגוון הזמין בפני הצרכן, בטווח רחב של קטגוריות צומחות, בחדשנות שתואמת את המגמות המרכזיות בשוק:

טבעונות – סידרת הגלידה ללא חלב, שזכתה להצלחה ומובילה את קטגוריית הגלידה בקרב טבעונים.

מופחת שומן – סידרת גלידות מופחתות שומן שהושקה לאחרונה, הביאה לצרכן מוצר איכותי וללא התפשרות על הפינוק, עם הפחתה משמעותית של השומן והקלוריות.

מנימוקי ועדת השיווק: “אבי זינגר הביא את מותג בן & ג’ריס להיות השחקן המוביל בקטגוריית גלידות הסופר פרימיום, כשבן & ג’ריס מובילים את הקטגוריה. כמו-כן פיתחו גלידות מופחתות שומן וגלידות ללא חלב והכל מעיד על מצוינות וחדשנות שיווקית”.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*