התביעה הוגשה בטענה להפרשי מחיר בין המחיר המוצג על המדף לבין מחיר המוצר בקופה * החברה טענה, כי לנוכח טיבו וטבעו של תהליך סימון המחירים בסניפים, קיימת הסתברות להתרחשותן של טעויות סימון מחירים
העיצום הושת על החברה בגין מקרי הפרה של אי סימון מחיר ופערי מחיר בין המסומן לבין החיוב בקופה * לטענת החברה, ההפרות הנטענות אינן אלא שרשרת של הפרה אחת בכל תחום * לדבריה, ניסיונה של הרשות להפריד את המוצרים חסרי הסימון לפי כמותם או לפי סוגם, אינו מוצדק ונועד להעצים את כמות העיצומים