![פילה בס לברק של פסקוביץ. צילום יחצ פילה בס לברק של פסקוביץ. צילום יחצ](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/05/פסקוביץ-פילה-בס-לברק-1.jpg)
חברת פסקוביץ, מהחברות הגדולות בתחום של יבוא ושיווק דגים, החלה לשווק בישראל שני סוגים של דגי איכות חדשים:
פילה בס (לברק) יפני:
הפילה בס (לברק) הינו דג איכות המכונה בפי מיטב השפים כ”מלך הדגים”. הדג עשיר באומגה 3, אומגה 6 וויטמינים, חומצות שומן חיוניות החשובות לתפקוד תקין של הגוף, לשמירה על לחות העור ומניעה וטיפול בדלקות.הדג הבריא והעשיר בויטמינים טעים וקל להכנה – בטיגון, אפייה ובמיוחד על הגריל.
מחיר מומלץ לצרכן ל-1 ק”ג – 35.5 שקל.
סטייק הליבוט (לשונון): דג ההילבוט הוא דג איכותי ביותר בעל בשר לבן צח כשלג המגיע מהמים העמוקים של האוקינוס האטלנטי בסקנדינביה. בשרו עדין ונימוח לאכילה, הוא עשיר בויטמין B ובאשלגן. עשיר מאוד באומגה 3 היעילה מאוד לגוף. משמעות שמו נקשרת למילה Holy (קדושה) בניב הסקנדינבי והוא נחשב לדג מיוחד הנאכל בחגים וארועים מיוחדים.
להכנת הדג שלל אופציות הגשה קולינריות – הדג מתאים מאוד לאפייה בתנור, למחבת או לאידוי. הדג משווק פרוס סטייק לאורכו של הדג, ומשתמשים בו גם למאכלים כדג נא ובצורת עישון.
מחיר מומלץ לצרכן ל-1 ק”ג – 58.90 שקל.
![דג הליבוט של פסקוביץ. צילום יחצ](http://e-food.news/wp-content/uploads/2018/05/פסקוביץ-הליבוט.jpg)
Leave a Reply