ניו אמסטרדם – וודקה אמריקאית על בסיס תירס

וודקה פרימיום המכילה 40% אלכוהול, מיוצרת מ-100% תירס, מזוקקת חמש פעמים ומסוננת שלוש פעמים. הודות להרכבה הייחודי ותהליך הייצור הקפדני, טעמה של הוודקה מאופיין במתיקות עדינה וסיומת חלקה

קוקטייל עם וודקה ניו אמסטרדם. צילום: יח"צ
וודקה ניו אמסטרדם. צילום: יח"צ
וודקה ניו אמסטרדם. צילום: יח”צ

החורף כאן אומנם ישראלי אך הוא מצליח לעודד לא מעט את מכירות הוודקה בזכות מזג האוויר הקר יחסית. השיא הוא כמובן במהלך הסילבסטר והנוביגוד אבל גם בימי החורף האחרים נרשם ביקוש לא קטן למשקה. מטבע הדברים שיבואני הוודקה ויצרניה מנצלים עובדה זו.

יקבי כרמל, העוסקת בין היתר גם ביבוא אלכוהול ומייבאת את וודקה ניו אמסטרדם, מזכירה לחובבי המשקה הרוסי הקלאסי, שמותג  הוודקה האמריקאי ניו אמסטרדם, הוא בול מה שצריך לשדרג ולהרים כל מסיבה ואירוע.

ניו-אמסטרדם היא וודקה פרימיום המכילה 40% אלכוהול, מיוצרת מ-100% תירס, מזוקקת חמש פעמים ומסוננת שלוש פעמים. הודות להרכבה הייחודי ותהליך הייצור הקפדני, טעמה של הוודקה מאופיין במתיקות עדינה וסיומת חלקה, המתאימים לחיך הישראלי. האופי החלק להפליא מאפשר לשתות את הוודקה כפי שהיא, אך היא מהווה גם בסיס למשקאות מעורבבים בכל הרמות.

ניו-אמסטרדם גורפת באופן עקבי פרסים ותארים נחשבים, ביניהם ניתן למנות את תואר מותג השנה בקטגוריית האלכוהול במגזין wine enthusiast, מדליית זהב כפולה בתחרות New York World Spirits Competition, מדליית זהב בתחרות Los Angeles International Spirits Competition, ומדליית כסף בתחרויות International spirits challenge וב-The spirits business.

בישראל, נמכרים 11 מיליון בקבוקי וודקה מדי שנה, מה שהופך את הוודקה לשחקן המרכזי בשוק האלכוהול הישראלי. למעשה, הוודקה חולשת על 52% מהשוק. בתת הקטגוריה, וודקה פרמיום היא הדומיננטית ביותר, עם 65% נתחי שוק.

מחיר: 50 שקל לבקבוק של 750 מ”ל, 70 שקל לבקבוק של 1 ליטר.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*