מעדני יחיעם משיקה נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי

נקניקיות בקר בסגנון  ניו יורקי על פי מתכון של החברה הבת של מעדני יחיעם בארה"ב Abeles & Heymann. מכילות 14% חלבון, ללא גלוטן

נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי, מעדני יחיעם. צילום: Sell360pro

יצרנית מוצרי הבשר מעדני יחיעם משיקה נקניקיות גורמה חדשות, נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי. הנקניקיות הן 100% בקר והן מיוצרות על פי מתכון וידע של חברת הבת של מעדני יחיעם בארהב, A&H – Abeles & Heymann. כל רכיבי הבשר במתכון הם מבשר בקר והן בטעם ובמרקם ייחודי ושונה משמעותית מהקיים בשוק. הנקניקיות מצטרפות לסדרת נקניקיות הפרמיום של מעדני יחיעם וישווקו ברשתות המזון ברחבי הארץ.

סדרת נקניקיות הפרמיום כוללת נקניקיות צ’וריסו בסגנון ארגנטינאי בעלות מרקם בשרי וטעם פיקנטי, מומלצות לצלייה על האש או במחבת. נקניקיות בסגנון צרפתי בעלות מרקם בשרי וארומה חזקה, מומלצות לצלייה על האש או במחבת וכתוספת לתבשילי קדרה כמו שוקרוט.

הנקניקיות עשויות מנתחי בקר, הודו ועוף איכותיים, גדולות ועסיסיות, במרקם בשרי ובטעם משובח, ללא גלוטן ובעלות רמת חלבון גבוהה (כ-16%). הנקניקיות משווקות באריזות של 280 גרם, כ-3-4 יחידות נקניקיות גדולות באריזה, והן חלק מקטגוריית נקניקי הבוטיק של יחיעם הכוללת מעדני בשר בסגנון עולמי בהם נקניקי סרוולד, פרשוטו, סלמי צרפתי, סלמי הרץ ועוד.

לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של מעדני יחיעם, “אנו רואים מגמה ברורה של התחזקות מוצרי הפרמיום. התבססנו במוצר זה על ידע ומתכון אמריקאי של החברה הבת שלנו בארה”ב ואנו שמחים להביא לקהל הישראלי מוצר פופולארי ואהוב הנמכר בשוק האמריקאי הכשר”.

כשר בהשגחת הרבנות הראשית.

מחיר: כ-20 שקל לאריזת 280 גרם.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*