לראשונה בדומינו’ס: פיצה ללא גלוטן

הפיצה ללא גלוטן תוצע בגודל משפחתי בלבד ותהווה אופציה למזמיני הפיצה הטבעונית, עבור אלה הבוחרים להימנע גם מגלוטן ומלקטוז. הבצק מכיל בין היתר עמילן טפיוקה, עמילן תירס וקמח סויה

צילום: דן פרץ
צילום: דן פרץ

דומינו’ס פיצה תשיק השבוע, לראשונה מאז כניסתה לישראל, פיצה ללא גלוטן. הפיצה החדשה מצטרפת למגוון הפיצות  שהשיקה הרשת בשנים האחרונות עבור קהלים שונים החל מפיצה מחיטה מלאה, פיצה טבעונית, פיצת שף ועכשיו גם פיצה ללא גלוטן. לרגל כניסתה של הפיצה ללא גלוטן, הרשת נערכה קרוב לשנה ובכלל זה ביצעה תהליך מקיף של פיתוח מוצר, החלפת קמח הדורום עמו פותחים הפיצ’יולים של דומינו’ס את הבצק ידנית לקמח תירס נטול גלוטן, הכשירה את העובדים כך שתהליך הכנתה מתבצע בכלים נפרדים לחלוטין, אך יש לקחת בחשבון שהפיצה נאפית בתנור משותף ובסביבת עבודה הכוללת גלוטן ולכן עלולה להכיל שאריות ועקבות של גלוטן.

צילום: דן פרץ
צילומים: דן פרץ

עידו פרידמן, סמנכ”ל שיווק דומינו’ס פיצה בישראל: “כרשת מובילה יש לנו מחויבות לתת מענה רחב ככל הניתן לכלל הקהלים שיכולים ליהנות מהמוצרים האיכותיים והשירות שלנו. גם בעבור אלו השמים את הטעם והעונג מהאוכל במקום הראשון וגם לאלו שבמקביל לטעם האיכותי, נותנים חשיבות לנושא הבריאות והתזונה. כמי שמייצרים חווית ארוחת ערב כיפית ואלטרנטיבית בקרב משפחות רבות, חשוב לנו לספק פתרון גם לאלו שמחפשים אלטרנטיבה לגלוטן. לכבודם יצרנו פיצה המספקת גם את האיכות המוכרת של דומינו’ס וגם בצק ללא גלוטן, שיוצע עם מגוון אפשרויות התפריט של דומינו’ס”.

מהרשת נמסר, כי תהליך פיתוח הפיצות החדשות היה ארוך וקפדני וכלל מחקר רקע מעמיק, בדיקות מקיפות ושימוש בקבוצות מיקוד במטרה להגיע למוצר הטוב ביותר. בשיתוף עם חברת Green-Lite, העומדת בתקן האיכות GMP לסביבה ללא גלוטן, דומינו׳ס פיתחה בצק ייחודי המרכיב בין היתר עמילן טפיוקה, עמילן תירס וקמח סויה. על מנת לייחד את הפיצה, דומינו’ס ללא גלוטן מוצעת בצורת ריבוע, בגודל משפחתי של 31X31 ס”מ. ניתן להזמין את הפיצה החדשה גם בגרסה הטבעונית המומלצת עבור הנמנעים מלקטוז ומגלוטן או עבור הקהל הטבעוני. עם הכנסת הבצק החדש לתפריט דומינו’ס, לקוחות יוכלו לבחור את סוג הבצק המועדף עליהם לצורך הכנת הפיצה כבר בתחילת התהליך, מקמח מלא, לבן או ללא גלוטן ועליו יוכלו לבנות את הפיצה האישית שלהם.

צילומים: דן פרץ
צילומים: דן פרץ

מחיר הפיצה ללא גלוטן – 74.9 שקל. לרגל ההשקה תציע דומינו’ס פיצה מבצע השקה: מחיר משפחתית דומינו’ס ללא גלוטן + 2 תוספות יהיה 74.9 שקל בעוד מחיר 2 משפחתיות ללא גלוטן + 2 תוספות יעמוד על 110.9 שקל.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*