לחמי משיקה לראשונה סדרת עוגיות שוקולד צ’יפס איכותיות

הסדרה כוללת שלושה סוגי עוגיות פריכות, המכילים חמאה בשילוב מגוון סוגי שוקולד, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל, ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים

לחמי - סדרת עוגיות שוקולד צ'יפס. צילום: ישראל כהן

לחמי משיקה סדרת עוגיות שוקולד צ’יפס באיכות מעולה. הסדרה כוללת שלושה מוצרים של 150 גרם: עוגיות שוקולד צ’יפס עם שוקולד מריר, עוגיות שוקולד צ’יפס עם שוקולד לבן ומריר ועוגיות שוקולד צ’יפס קרמל עם שוקולד לבן.

השקת הסדרה מבטאת את אסטרטגיית החברה לחיזוק נוכחותה בקרב משפחות צעירות ובני נוער הרוצים לצרוך את העוגייה האהובה והמוכרת, ומעוניינים במוצר איכותי.

מלחמי נמסר, כי “העוגיות החדשות הן היחידות מבין כל המתחרים הכוללות חמאה אמתית ובדומה לכל מוצרי לחמי, גם בסדרה זו ניתן דגש על סטנדרט הייצור הגבוה כמו גם על הרכיבים האיכותיים: מגוון סוגי שוקולד, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל, ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים. לחמי גאה להיות חברה ישראלית המייצרת את מוצריה בישראל, ולהנגיש לכל הצרכנים מוצרים איכותיים מיוצרים כחול לבן”.

קטגוריית עוגיות השוקולד צ’יפס ממשיכה לעלות ולתפוס נתח יותר גדול בקטגורית עוגיות הפרימיום. מנתוני סטורנקס עולה כי ישנה עלייה של 12% משנת 2017 (מכירות של 70 מיליון שקל) לשנת 2018 (מכירות של 78.7 מיליון שקל). עוד עולה מהנתונים כי מאז תחילת 2019 הקטגוריה צברה מכירות של 27 מיליון שקל, עלייה של 9% בהשוואה לאותה תקופה בשנת 2018.

בלחמי שמו דגש מיוחד על האריזה, ובסדרה הנוכחית בחרו בעיצוב עדכני וצעיר, כשלכל מוצר בסדרה איורים ושפה גרפית שונה וצעירה.

מחיר: 9.90-10.90 שקל.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*