יפעת סטאל מנהלת השיווק של am:pm נבחרה לאשת השיווק של אפריל 2019

בזכות הפיכת am:pm לאייקון תל אביבי ומיצובו כמותג הקמעונאי היחיד שמחובר לסגנון החיים בעיר

יפעת סטאל. צילום: ערן מילוא
יפעת סטאל. צילום: ערן מילוא

איגוד השיווק הישראלי בחר ביפעת סטאל, מנהלת השיווק של am:pm, לאשת השיווק של חודש אפריל 2019, בזכות הצלחת מהלכים לבידול המותג כמוביל שוק והפיכתו לאייקון מסגנון החיים התל-אביבי

עשור לאחר שהמציאה, למעשה, קטגוריה צרכנית חדשה – מכולת שכונתית שפתוחה 24/7, am:pm מצאה את עצמה בשוק רווי תחרות וחסר בידול. בעוד שמרבית המותגים המתחרים הבליטו את עניין המחיר, השירות או לחלופין את הפורטפוליו הצרכני הרלוונטי לקהל היעד שלהם, am:pm העמידה במרכז את החיבור לסגנון החיים העירוני התל אביבי.

על מנת לשמר את המעמד האייקוני של חיבור לסגנון החיים התל אביבי, החלה am:pm במהלך ארוך טווח הכולל פעילות שיווקית ייחודית ורציפה המחברת בין הזירות הדיגיטליות, נקודות המכירה והצרכנים, אשר באה לידי ביטוי בשלושה רבדים: אישיות מותג מבודלת, ייחודית ועוצמתית – המותג יצר עטיפה רגשית לחוויית הקנייה החומרית, המספרת את הסיפור האותנטי של קהל היעד. הוא המציא חווית צריכה אורבנית חדשה, איכותית ועדכנית שלא ניתן להשיג במקום אחר. פיתוח שירותים ומוצרים הממותגים תחת מותג am:pm ומעניקים פתרונות מועילים וחווייתיים לבעיות מוכרות. למשל: “קופסאות הצלה” – קופסאות אוכל איכותיות רב שימושיות עבור הרווקים שנוסעים לארוחות חג אצל ההורים ורוצים לחזור הביתה עם אוכל להמשך השבוע, מוצרים לים כמו ים:פם – ערסל מים ועוד. הפקת קמפיינים ומהלכים דיגיטליים מעוררי שיחה, שמטרתם לתת מענה רחב ועכשווי לחיים האורבניים בעיר, וביניהם: חסות ראשית למרוץ הלילה של תל אביב עם סרטון קמפיין שהפך לוויראלי והגיע ל-6.2 מיליון צפיות, מתיחת 1 באפריל, במסגרתה הכריזה הרשת שבקרוב תתחיל למכור עוגיות חשיש בסניפי תל אביב, סרטון RTM לפרסומת של עומר אדם ובזק– “לילה טוב” במקום בוקר טוב ועוד.            

לינקים לקמפיינים-

התוצאה: הודות לשפה התקשורתית הצליחה הרשת למצב עצמה כמותג “שמגדיר לתל אביבים מהי תל-אביביות”, חזרה להיות המובילה בקטגוריה וחלק בלתי נפרד מסגנון החיים האורבני של העיר, וכן התבססה כרשת שמייצרת טרנדים. פי 6 יותר תל-אביבים בחרו את am:pm כרשת המועדפת עליהם, 84% מהתל-אביבים סבורים שהמותג מייצג את תל-אביב (עלייה של 25% משנת 2015). גם מבחינת היקף המכירות נהנה המותג מקפיצה משמעותית במספר הצרכנים שרכשו בסניפי הרשת. על הפעילות זו זכתה am:pm ב-2018 בפרס האפי ארד בקטגוריית הקמעונאות.

מנימוקי ועדת השיווק:

“באמצעות פעילויות שיווקיות אמיצות וחכמות שכולן תולדה של מחקר והיכרות מעמיקה ומתמדת של קהל היעד, הצליחה יפעת סטאל לייצר עבור am:pm בידול משמעותי. מעוד רשת מרכולים הפתוחה 24/7, הצליחה am:pm להמציא עצמה מחדש כמותג לייף סטייל ולהפוך למותג המועדף בקרב תל-אביבים ולחלק בלתי נפרד מסגנון החיים התל אביבי, אשר בעזרתו צרכנים יכולים לבטא את סגנון החיים הייחודי והאטרקטיבי שלהם”.

יפעת סטאל היא מנהלת השיווק של am:pm זה כ-7 שנים. טרום תפקידה הנוכחי, שימשה סטאל כמנהלת שיווק כרמית ממתקים, מנהלת תחום שלושת האופים בחברת נטו סחר ומנהלת תחום ויטה ו-RICH`S קצפות בחברת ויטה פרי הגליל.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*