טיב טעם השיקה את מותג המזון TUMI מפרו

יוסי שליו ראש אגף הסחר ברשת טיב טעם ונתי בן ניסן סמנכ"ל מכירות בישרקו אירחו לרגל ההשקה את הנספח הכלכלי של פרו מריו קרלוס ורגוס, את קונסול שגרירות פרו ג'יין קרלוס ועוד כ-150 מבכירי ענף המזון

ימין: הנספח הכלכלי של פרו מריו קרלוס ורגוס, יוסי שליו ראש אגף הסחר בטיב טעם וקונסול שגרירות פרו ג'יין קרלוס, צילום: אסף לב
ימין: הנספח הכלכלי של פרו מריו קרלוס ורגוס, יוסי שליו ראש אגף הסחר בטיב טעם, קונסול שגרירות פרו ג'יין קרלוס וברי הלהקה. צילום: אסף לב

יוסי שליו ראש אגף הסחר ברשת טיב טעם ונתי בן ניסן סמנכ”ל מכירות בישרקו, אירחו ביום שישי האחרון את הנספח הכלכלי של פרו מריו קרלוס ורגוס, קונסול שגרירות פרו ג’יין קרלוס ועוד כ-150 אורחים, ביניהם בכירי ענף המזון ומסעדנים. האירוע נערך בסניף טיב טעם רמת החייל והושקו בו מוצרי מזון פרימיום מפרו – TUMI (טומי).

הנספח הכלכלי של השגרירות ורגוס  סיפר לאורחים כי בשנים האחרונות יש עלייה יפה בסחר בין שתי המדינות פרו וישראל: “אני מאוד שמח לראות את השינויים האלה ולהיות חלק בלתי נפרד מהם”. עוד ציין ורגוס כי מוצרי TUMI פופולאריים מאוד בארצו והם איכותיים וללא חומרים משמרים.

יוסי ליו סיפר לאורחים כי החברה הבת, ישרקו, חרטה על דגלה להיות מובילה בתחום המזון בישראל, וחלק מהתהליך הוא יבוא “הטרנדים החמים ביותר בעולם ואת החידושים בתחום, לצרכן הישראלי”.

הנספח הכלכלי הפתיע את האורחים בצעדי ריקוד לצלילי הלהקה האותנטית שהוזמנה למפגש  וציין כי הוא משוכנע כי הישראלים מבחינים ומזהים מזון איכותי.

מותג המזון TUMI כולל מגוון של ממרחים, מטבלים ושימורי ירקות בלי חומרים משמרים: לבבות דקל שלמים בצנצנת; מטבל על בסיס מנגו בצנצנת, פלפל אדום, בצל ותבלינים;  מטבל ארטישוק, קינואה ותרד בצנצנת: לבבות ארטישוק, קינואה, תרד ותבלינים; אספרגוס לבן/ירוק דק בצנצנת מי מלח; חצאי פלפל אדום מתקתקים, קלויים קלות וכבושים במי מלח.

 

 

1 Comment

 1. שלום לטיב טעם.
  מאד נהנתי מהמוצרים החדשים, במיוחד מהרטבים – מפרו
  כמו גם מהמוצרים שהבאתם – ממקסיקו.
  תודה רבה על השפע והגיוון.
  א. אשמח אם תעשירו אותנו במוצרים נוספים ממקסיקו למשל:
  mole negro – שהוא רוטב\ממרח למנות בשריות שעשוי משוקולד ועוד מרכיבים
  mole rojo – שהוא רוטב\ממרח למנות בשריות שעשוי מעגבניות ועוד מרכיבים
  ב. אשמח אם תעשירו אותנו במוצרים מוספים מפרו למשל:
  aji amarillo – שהוא רוטב\ממרח מאד טעים נוסף לאלו שהבאתם
  ושוב תודה רבה
  שרה אזר

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*