זוגלובק השיקה סדרת שרקוטרי של מוצרי בקר ואווז למעדניות תחת מותג ריינהולד’ס

הושקה גם סדרת הנקניקיות האיכותיות סוסג'ס - היוונייה והספרדייה - כחלק מהמותג. את ההשקה ילווה קמפיין, אותו מוביל השף טום אביב, זוכה מאסטר שף, עם סלוגן אמיץ: "סדרה פלצנית אבל בקטע טוב:)"

סדרת ריינהולדס החדשה של זוגלובק. צילום: טופ טאצ'
סדרת ריינהולדס החדשה של זוגלובק. צילום: טופ טאצ'

אלי זוגלובק, יו”ר מנכ”ל ודור שלישי למשפחת זוגלובק, הודיע השבוע על השקה ראשונה של סדרת שרקוטרי של מוצרי בקר ואווז למעדניות תחת מותג הפרימיום של זוגלובק ריינהולד’ס. לפני קצת יותר משנה השיקה קבוצת זוגלובק את מותג ריינהולד’ס, נקניקיות פרימיום, המבוססות על מתכון של סבא ריינהולד זוגלובק, שהקים את החברה. עתה מתווספת לריינהולד’ס סדרה של מוצרי שרקוטרי חדשים ואיכותיים של מוצרי בקר ואווז למעדניות בטעמים: בריסקט בר בי קיו, פוינט בתיבול אסיאתי, קונפי אווז והודו ובריסקט מעושן.

בחברה מציינים, כי כל סדרת הטעמים נעשו עם נתחים טבעיים מובחרים, שעברו תהליכי בישול מסורתיים המדגישים את איכותם. תהליך הבישול ארוך וכולל עישון בשבבי עץ ליבנה ותיבול ברטבים. העיבוד שהנתחים עוברים הוא מינימלי, מה שהופך אותם למשובחים. המוצרים פותחו על ידי עמי זוגלובק, מבעלי חברת זוגלובק ובנו של אברהם ריינהולד, בשיתוף עם יניב ברנור, הבעלים של המיטמרקט בשוק הכרמל בתל אביב.

זוגלובק פיתחה, בהשראת מתכונים, שעברו ממייסד זוגלובק, את נקניקות סוסג’ס האיכותיות והקארנצ’יות אליהן מצטרפת סדרת מוצרי הבקר, לנוכח הפוטנציאל בגידול בקטגוריה. קטגורית הנקניקים במעדנייה מגלגלת 264 מיליון שקל בשנה, לאחר שב-2018 חלה עלייה של 2.3% בקטגוריה וזוגלובק מחזיקה בנתח שוק של 44.3% (על פי סטורנקסט כספי 2018) ועלתה ב-1.1%.

לדברי אלי זוגלובק: “כחברת הבשר והנקניקים המובילה בישראל, החלטנו להביא  את הטרנד של עישון וטיפול מקצועי בבשר לקהל אוהבי הבשר והקרניבורים בישראל. אנו מנגישים לצרכן חווית בשרים קולינרית מרגשת. נתחי בקר איכותיים בשיוש עדין וחזה אווז איכותי שטופלו ועושנו במעשנות מקצועיות. כבר לא צריך להזיע בבית, פשוט לגשת למעדנייה בסופר הקרוב ולהתענג. הסדרה היא מחווה של כבוד לסבא, שהיה קצב מאייסטר וחלוץ בפיתוח מוצרי בשר כשרים. אבי, עמי, שאני מחשיב כשורקוטייר הכשר הכי טוב בארץ, נהנה מההזדמנות לפתח מוצרים, שמבוססים על המתכונים של סבא ולהתאים אותם לטרנדים הקולינריים בעזרתו של יניב ברנור מהמיטמרקט”.

את ההשקה ילווה קמפיין, אותו מוביל לראשונה השף טום אביב, זוכה מאסטר שף, בקמפיין עם הרבה הומור עצמי תחת סלוגן אמיץ: “סדרה פלצנית אבל בקטע טוב:)”.

המוצרים החדשים בסדרת ריינהולד’ס שרקוטרי:

בריסקט מעושן – נתח חזה בקר מעושן בניחוח עץ, מבושל בטכניקה שמאפשרת שמירה על נתח רך עם טעמים מיוחדים.

בריסקט BBQ – פיט מאסטר ברוסט – רוטב BBQ עם חזה מעושן, עשיר בטעמים ומלא בניחוחות טנסי אותנטיים.

פיונט בתיבול אסיאתי – נתח בעל מרקם ייחודי ומראה משויש מעורר תאבון, מוגש חם או קר.

קונפי אווז והודו – ירך הודו עם חזה אווז מעושן בעצי ליבנה הגדלים בהרי בוואריה.

היוונייה – נקניקיית ריינהולד’ס עוף ובקר – נקניקיית רועים מהרי כרתים מתובלת בנגיעת אוזו.

הספרדייה – נקניקיית ריינהולד’ס עוף ובקר חריפה בעישון עדין – סלסיצ’ה קטלונית מבושמת בצ’ילי מעושן וחריף.

כשרות – רבנות נהריה.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*