הנהלת קפה נואר הכירה בהתארגנות העובדים

מדובר בהתארגנות יחידה כיום בענף המלצרות הידוע כענף בו תנאים רבים אינם מוסדרים

עובדי קפה נואר במהלך המאבק להכרה, צילום: הנוער העובד והלומד
עובדי קפה נואר במהלך המאבק להכרה בהתארגנות, צילום: הנוער העובד והלומד

לאחר יותר מחודש ימים הכירה השבוע הנהלת קפה נואר בהתארגנות העובדים במסעדה. המלצרים, המארחות, עובדי המטבח התארגנו במסגרת הסתדרות הנוער העובד והלומד על מנת להסדיר את התנאים וכדי לקיים דיאלוג שיוכל לשפר את העבודה במסעדה, לרווחת העובדים והמעסיקים. בהסתדרות הנוער העובד והלומד ובוועד העובדים מברכים על המהלך ומצפים למפגש ענייני ובאווירה טובה בהקדם.

 בהסתדרות הנוער העובד והלומד מברכים את הנהלת קפה נואר על ההחלטה להכיר בזכות העובדים להתארגן ולהכיר בוועד היציג, “אנו שמחים שמה שהיה צריך לקרות קרה ומברכים את ההחלטה להטות אוזן לעובדים המסורים של המסעדה אשר עובדים בה מספר שנים. אנו מצפים להיפגש בהקדם ולהתחיל משא ומתן ענייני ויעיל כדי להסדיר את מה שדרוש להסדיר”.

מוועד הפעולה נמסר: “מאז ומתמיד אמרנו כי אנו אוהבים את מקום העבודה שלנו והוא לנו בית בשנים האחרונות. אנו מאמינים כי ניתן להגיע להבנות לשביעות רצונם של כל הצדדים אשר מושתתים על הערכה הדדית ורצון טוב. שמחים כי ההנהלה נענתה והכירה בנו ועכשיו צריך להיפגש מהר ולפתור ביחד את הדברים”.

 עובדי קפה נואר, מלצרים ועובדי מטבח, עובדים צעירים, חלקם אף עובדים זרים, מהעובדים המוחלשים ביותר במשק, התארגנו לפני כחודש וחצי על מנת להסדיר את התנאים ופנו להנהלה כדי להיכנס למשא ומתן. מדובר בהתארגנות יחידה כיום בענף המלצרות הידוע כענף בו תנאים רבים אינם מוסדרים.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*