![מחווה לחגיגות ה-70 למדינה. צילום יחצ מחווה לחגיגות ה-70 למדינה. צילום: יח"צ](https://e-food.news/wp-content/uploads/2018/04/מחווה-לחגיגות-ה-70-למדינה.-צילום-יחצ-678x381.jpg)
חברת עוף טוב עורכת מחווה לקראת יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל ומצדיעה לחיל האוויר. החברה ייצרה את המטס של עוף טוב – שניצל עוף בצורת מטוסים של חיל האויר הישראלי, בהשראת המטס החגיגי שנערך מדי שנה ביום העצמאות.
![ילדים אוכלים ומשחקים במטוסי השניצל של של עוף טוב. צילום: יח"צ](http://e-food.news/wp-content/uploads/2018/04/ילדי-עצמאות-עוף-טוב.jpg)
חברת עוף טוב עורכת מחווה לקראת יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל ומצדיעה לחיל האוויר. החברה ייצרה את המטס של עוף טוב – שניצל עוף בצורת מטוסים של חיל האויר הישראלי, בהשראת המטס החגיגי שנערך מדי שנה ביום העצמאות.
כל הזכויות שמורות לתקשורת כלכלית בע"מ
Leave a Reply