המותג האיטלקי ברילה משיק את פסטה פפירי – במהדורה מיוחדת

הצורה החדשה של הפסטה, בחיתוך ברונזה, היא מעט יותר מחוספסת ובעלת שטח פנים גדול יותר - דבר שגורם לרוטב להיצמד אליה בצורה טובה יותר. את צורת הפסטה עיצב לא אחר מאשר המעצב האיטלקי של רכבי אאודי, וולטר דה סילבה

פסטה פפירי. צילום: ברילה
פסטה פפירי. צילום: ברילה

מותג הפסטה האיטלקי ברילה משיק לרגל יום הפסטה הבינלאומי, שיחול ב-25 באוקטובר השנה, מהדורה מיוחדת, גם בישראל, של פסטה פפירי, המצטרפת לסדרת הצורות המיוחדות של ברילה “לה קולציונה”.

הפסטה החדשה מעוצבת כמשטח מחוספס, בצורה מגולגלת וייחודית, אשר סופגת את הרוטב בתוכה ובכך מעניקה חווית טעמים יוצאת דופן. הצורה החדשה של הפסטה, בחיתוך ברונזה, היא מעט יותר מחוספסת ובעלת שטח פנים גדול יותר – דבר שגורם לרוטב להיצמד בצורה טובה יותר לפסטה ולקבל את השילוב המושלם בין הפסטה לרוטב.

את צורת הפסטה עיצב לא אחר מאשר המעצב האיטלקי של רכבי אאודי וולטר דה סילבה, שאף קיבל בעבר את פרס העיצוב של הרפובליקה הפדרלית של גרמניה.

ייצור הפסטה ועיצובה נעשו בצורה קפדנית, תוך פיקוח על איכות ועל כל שלבי העיבוד של הפסטה, על מנת להעניק לצרכן הסופי חווית בישול וטעם נהדרים.

הפסטה החדשה מסדרת לה קולציונה מציעה מגוון רחב של צורות פסטה מיוחדות ואידיאליות המיועדות לכך שבשלני המטבח ישדרגו את הפסטה וייצרו ארוחה יצירתית ויפה.

כשרות: בד”ץ מנצ’סטר ובאישור הרבנות הראשית לישראל

מחיר ל-450 גרם: 12.9 שקל

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*