הלמנס משיקה מיונז באריזות מפלסטיק ממוחזר

יוניליוור ישראל עושה צעד לטובת איכות הסביבה ומשיקה מוצרי מיונז של הלמנס בצנצנות מפלסטיק ממוחזר, במהלך שיחסוך כ-100 טונות של פלסטיק בשנה. זו הפעם הראשונה בה מותג מתחום המזון בארץ משיק מוצרים בצנצנות מפלסטיק ממוחזר

הלמנס באריזת פלסטיק ממוחזר. צילום: יח"צ

כחלק מאג’נדת הקיימות העולמית של יוניליוור, עושה יוניליוור ישראל צעד משמעותי לטובת איכות הסביבה ומשיקה מוצרי מיונז הלמנס בצנצנות מפלסטיק ממוחזר, במהלך שיחסוך כ-100 טונות של פלסטיק בשנה

הלמנס, מותג הרטבים האמריקאי אשר נוסד ב-1913, הוא מותג מוכר מאוד בבעלות תאגיד יוניליוור. התאגיד מקדם אג’נדה של קיימות וצמצום השימוש בפלסטיק. בחברה מציינים, כי ישראל היא בין המדינות הראשונות להשקת המהלך, וזו הפעם הראשונה בה מותג מתחום המזון בארץ משיק מוצרים בצנצנות מפלסטיק ממוחזר. במסגרת השינוי, יוחלפו בצורה הדרגתית צנצנות מיונז הלמנס בישראל לצנצנות העשויות מ-67%  לפחות של פלסטיק ממוחזר.

בשלב הראשון יושקו שלושה מוצרים מאריזות פלסטיק ממוחזר – מיונז הלמנס במשקל 789 גרם, מיונז הלמנס במשקל 394 גרם וממרח הלמנס לייט במשקל 424 גרם.
כדי להבין את ההשפעה החיובית על הסביבה – נציין כי  כמות הפלסטיק הבתולי המוערכת שתיחסך במהלך היא כ-100 טונות.

המהלך החדש מתלווה לשורת צעדים שנקטה יוניליוור ישראל בשנים האחרונות במטרה ליישם את אג’נדת הקיימות של החברה והמחויבויות בתחום צמצום הפסולת. נמסר כי בישראל לבדה הפחיתה יוניליוור בשבע השנים האחרונות יותר מ-6,500 טונות בחומרי אריזה, המהווים כ- 30% מסך הייצור המקומי של אריזות החברה.

נושאי הקיימות והאחריות התאגידית התחדדו שוב רק לאחרונה, כאשר השיח ברחבי העולם סביב משבר הקורונה נגע גם בנקודות של שינויים נחוצים בהרגלי הצריכה והצורך בפעולות מיידיות כדי לשמור על כדור הארץ.

מחירים לפני מבצעים:

מיונז הלמנס משקל 789 גרם: 17-25 שקל

ממרח הלמנס לייט 424 גרם: בין 10-15 שקל

מיונז הלמנס במשקל 349 גרם: בין 10-15 שקל

המחיר הסופי נקבע על ידי הרשתות.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*