דני זוגלובק חוזר לעסק המשפחתי ופותח את המעדנייה “קולינריה תל אביבית” בנהריה

הפתיחה התקיימה עם 200 מוזמנים, משפחה וחברים, וכולם טעמו בשרים מיושנים ומעושנים מגידול מקומי. המעדנייה תשתף פעולה עם מיטמרקט ועם אמב"ל (ארגון מגדלי בקר ישראלי)

מימין: עמי זוגלובק, דני זוגלובק, יעל זוגלובק, ירון קסטנבאום ואלי זוגלובק בהשקת המעדנייה. צילום: יח"צ
מימין: עמי זוגלובק, דני זוגלובק, יעל זוגלובק, ירון קסטנבאום ואלי זוגלובק בהשקת המעדנייה. צילום: יח"צ

דני זוגלובק, האחיו הצעיר של אלי זוגלובק – יו”ר ומנכ”ל הקבוצה, והנכד  של המייסדים אינגמרד וריינהולד זוגלובק, פותח בעיר נהריה את המעדנייה “קולינריה תל אביבית“, בשיתוף פעולה עם המיטמרקט. הפתיחה התקיימה עם 200 מוזמנים, משפחה וחברים, וכולם טעמו בשרים מיושנים ומעושנים מגידול מקומי, תוצרת המעדנייה.

בעבר עבד דני זוגלובק בחברה כמנהל רכש (בשנים 1995-2005) אולם בשנים האחרונות ניהל רשת מכוני כושר בנהריה. הוא חוזר למעשה ל”עסק המשפחתי” כדי לנהל את המעדנייה ובכך לסגור מעגל ולהחזיר את החנות לניהול בידי המשפחה.

חנות המפעל היא מוסד הקיים כבר 81 שנה במקום המקורי שלו ברחוב הגעתון 8 בנהריה, המקום בו אינגמרד ורינהולד זוגלובק הקימו את ביתם ואת החברה  והתחילו לייצר נקניקי בוטיק לתושביה הייקים של נהריה. במהלך השנים אינגמרד ניהלה את החנות, שהיתה הבייבי שלה וזוהתה אתה על ידי תושבי העיר והלקוחות.

דני זוגלובק, ירון קסטנבאום ואלי זוגלובק בהשקת המעדנייה. צילום: יח"צ
דני זוגלובק, ירון קסטנבאום ואלי זוגלובק בהשקת המעדנייה. צילום: יח”צ

לדברי דני זוגלובק, “בתור מי שאוהב מאוד קולינריה ומטייל בעולם, אני יכול להגיד שבאזור נהריה והגליל המערבי אין מבחר מעדניות וקצביות כשרות ברמה גבוהה. הדבר הפריע לי באופן אישי ועל כן החלטתי להביא שינוי. יצרתי שיתוף פעולה עם מיטמרקט, שבבעלות יניב בר-נור והשף ירון קסטנבאום, שבשנים האחרונות מובילים מהפכת בשר בקר ישראלי מקומי באיכות שלא מביישת את מיטב הבשר בעולם. בדומה לשינוי שהתרחש בשני העשורים האחרונים עם יין ישראלי המשתתף כיום בתחרויות בינלאומיות, הם אחראים לדעתי למהפכת הבשר בארץ ומגיעים אתו למסעדות הטובות ביותר בארץ”.

שיתוף הפעולה הינו ברכישת הבשר מבית מיטמרקט, יחד עם שת”פ עם אמב”ל (ארגון מגדלי בקר ישראלי) שבראשו עומרי שרון והמעניק למעדניה של זוגלובק תעודה המאשרת שהבשר שלה הוא בשר בקר ישראלי.

בנוסף, נרכשו למעדנייה חמישה מקררי יישון בשר מהטובים בעולם תוצרת גרמניה, בהם ייושנו הנתחים המשובחים של המעדנייה. ניתן יהיה למצוא במעדניה נתחים מיושנים במשך 21-60 יום ואף יישון של 90 יום.

תחום חדש אותו פיתחה המעדנייה הוא עישון בשרים, טרנד עולמי וישראלי. העישון נעשה במעשנת מהטובות בעולם, מבית טרייגר, מעשנת בגרסה ביתית  במעדנייה בין השאר יוצע מבחר גדול של שבבים לעישון (דובדבן, אלון, ויסקי ועוד..) וסדרת נקניקי שרקוטרי, שניתן יהיה להשיג אך ורק במעדנייה ובמסעדת מובחרות בארץ: שורטריב מעושן, בייביבק טלה, בריסקט של פרה שמנה ועוד.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*