גילרו נבחרה על ידי רשת Mercadona הספרדית כספקית הבלעדית של הדפסי עוגה אכילים

החברה תספק הדפסים אכילים למפעל העוגות של Mercadona הנחשבת לרשת המזון הגדולה ביותר בספרד ופורטוגל ומוכרת מדי שנה עוגות מעוצבות בהיקף כספי של 10 מיליון אירו. במסגרת ההסכם תשתף גילרו פעולה עם חברת Dekora הספרדית

עוגות מרקדונה עם הדפס של גילרו
עוגות מרקדונה במרכולים עם הדפס גילרו

חברת גילרו הישראלית, המתמחה בייצור גביעי גלידה, ופלים וקישוטי עוגה, חתמה על עסקת ענק עם רשת המזון הגדולה בספרד Mercadona. במסגרת ההסכם, תספק גילרו לרשת, הנחשבת לרשת המזון הגדולה ביותר בספרד ופורטוגל ומונה כ-1,600 סניפים, דפים אכילים וקישוטי עוגה למפעל העוגות של הרשת, המייצר עוגות מוכנות בהקפאה עם הדפסים בהיקף כספי של 10 מיליון אירו בשנה.

את פעילותה בספרד תנהל גילרו באמצעות חברת CakeArt ההולנדית שבבעלותה. החתימה על ההסכם מהווה עבור גילרו, הנחשבת למובילה עולמית בתחום ה- Cake Decoration, נתח חשוב בפעילות החברה בחו”ל. בפרויקט משתתפת חברה נוספת, Dekora, יצרנית ומשווקת ספרדית של קישוטי עוגות המוכרת בכל אירופה ולקוחה ותיקה של גילרו, לה מייצרת החברה מגוון מוצרים. Dekora בעלת זכויות יוצרים למותגים עבור דפים אכילים בספרד ופורטוגל.

עוגת מרקדונה נחשבת לעוגה פופולארית ביותר הנמכרת ברשת. העוגה קפואה עם שכבות ביסקוויטים וקרם שוקולד, המעוטרת בדף אכיל המודפס עליה עם דמויות שונות ממותגות כמו צבי הנינג’ה, אנגרי בירדס, המיניונים ועוד.

עוגת מרקדונה עם הדפס גילרו (צילום: יח"צ)
עוגת מרקדונה עם הדפס גילרו (צילום: יח”צ)

נמסר כי בשנת 2016 מכרה הרשת יותר מ-1 מיליון יחידות עוגות מוכנות, הנמכרות במחיר של כ-10 אירו (כ-50 שקל) ליחידה. בחברה מציינים, כי הדפים האכילים של גילרו נבחרו לאחר בדיקה מדוקדקת של הרשת, שכללה בדיקה של איכות הדף, איכות ההדפסה עליו והתנהגות הדף על העוגה הקפואה.

לדברי אבי גלברד, בעלים ומנכ”ל גילרו, בכוונת החברה להעתיק את מודל ההתקשרות עם מרקדונה עם רשתות מזון נוספות באירופה ובארה”ב. “נבחרנו לפרויקט הזה בזכות היתרון העצום שיש לדפים האכילים המיוצרים בגילרו לדפי מתחרים אחרים ולראיה, העוגות נמכרות בהצלחה רבה בסניפים והפעילות גדלה משנה לשנה. כעת אנו מנסים להעתיק את הקונספט של המוצר ולמצוא לקוחות נוספים אשר עוסקים בייצור עוגות מודפסות לחנויות. כמו כן אנחנו מנצלים את החברה בהולנד וזכויות היוצרים שרכשנו לאחרונה ובהמשך נשקול ייצור של עוגה מודפסת עבורנו לשיווק בחנויות”, דברי אבי גלברד.

אבי גלברד, מנכ"ל גילרו
אבי גלברד, מנכ”ל גילרו

חברת גילרו מייצרת גביעי גלידה, ופלים והדפסים אכילים לעוגות וקינוחים. החברה הוקמה בשנת 1950 ונמצאת בבעלות פרטית של משפחת גלברד. מפעל החברה שוכן באזור התעשייה בית שמש ומעסיק כ-250 עובדים. בפעילותה בתחום הופלים וגביעי הגלידה מייצרת גילרו לעשרות מותגים בהם נסטלה, מקדונלד, אסם, יוניליוור ועוד. החברה משווקת את מוצריה תחת מותג עלמה, כולל מוצרים ללא גלוטן, ללא סוכר ומוצרים אורגניים. בתחום ה-Cake Decoration החברה משווקת בצק סוכר, דפי דקורציה אכילים לעוגות, צבעי מאכל אכילים ומגוון מוצרי עזר וקישוטי סוכר. המוצרים בקטגוריה זו נמכרים בעיקר בחו”ל. כ-5% בלבד משווקים לשוק הקונדיטוריות בישראל.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*