איגוד השיווק בחר באלי איצקין, מנכ”ל מחלבות שטראוס, כאיש השיווק של 2018

בפרס הוקרה מיוחד על שיווק מצטיין ופורץ דרך לשנת 2018 זכו: אלדד קובלנץ, מנכ"ל תאגיד כאן על מהלך ה"דיגיטל תחילה", סילבן אדמס ודניאל בנעים על הבאת ג'ירו ד'איטליה לישראל והפקת האירוע

אלי איצקין, מנכ"ל מחלבות שטראוס. צילום: חיים יוסף
אלי איצקין, מנכ"ל מחלבות שטראוס. צילום: חיים יוסף

איגוד השיווק הישראלי בחר ביום ג’ השבוע באלי איצקין, מנכ”ל מחלבות שטראוס, כאיש השיווק של שנת 2018, על הובלת האסטרטגיה “צמיחה אחראית” (Responsible Growth), שהפכה את שטראוס למחלבה הצומחת ביותר (בקרב המחלבות הגדולות) והוכיחה  שאחריות כלפי הצרכן מניבה בסופו של דבר גם ערך עסקי לחברה.

בפרס הוקרה מיוחד על שיווק מצטיין ופורץ דרך לשנת 2018 זכו: אלדד קובלנץ, מנכ”ל תאגיד כאן, על מהלך ה”דיגיטל תחילה”, סילבן אדמס ודניאל בנעים על הבאת מרוץ האופניים ג’ירו ד’איטליה לישראל והפקת האירוע.

על רקע הקיפאון ששרר בשנים האחרונות בענף המזון בכלל ובשוק החלב בפרט, מחלבת שטראוס ניצבה בפני אתגר אסטרטגי כפול: יצירת צמיחה עסקית בריאה לאורך זמן לצד בנייה מחודשת של אמון הצרכנים, הן מתוך ה-DNA של שטראוס והן מתוך הבנה שאמון הוא תנאי בסיסי לקיימות העסק לאורך זמן. מתוך תובנה זו, התוותה החברה אסטרטגיה עסקית הדוגלת ב”צמיחה אחראית” – צמיחה עסקית בריאה מתוך אחריות לכלל בעלי העניין ובראשם -הצרכנים.

איצקין הוביל מהפיכה במחלבות שטראוס, החל מהסתכלות מחודשת על הרכב המוצרים, נחישות  בשיפור תהליכי עבודה מול החקלאים, תקשורת שיווקית נועזת אבל בגובה העיניים, פנייה ומתן פתרונות לקהל צרכנים מגוון בעל צרכים שונים והפיכת החדשנות למנוע צמיחה עיקרי. במסגרת זו הושקו בשלוש השנים האחרונות כ-100 מוצרים חדשים מדי שנה.

אלי איצקין הוא מנכ”ל מחלבות שטראוס ומכהן בתפקיד זה, זה כשלוש שנים. לאיצקין ותק של יותר מ-22 שנים בחברת שטראוס.

משיקולי האיגוד בבחירה באיצקין לאיש השיווק 2018: “כנגד כל הסיכויים ובניגוד לתפיסה הרווחת שאחריות כלפי הצרכן עולה כסף ואינה מייצרת צמיחה רווחית, הוכיח אלי איצקין שבאמצעות אסטרטגיה וניווט נכון של המהלכים אפשר להיטיב הן עם הצרכנים והן עם חברת שטראוס”.

אלדד קובלנץ. צילום: יח"צ
אלדד קובלנץ. צילום: יח”צ

בנוסף, יעניק האיגוד תעודת הוקרה להצטיינות מיוחדת בשיווק לשנת 2019 לשני מהלכים אשר הגיעו קרוב מאד לקו הגמר: הוקרה מיוחדת על הצטיינות בשיווק לשנת 2019 הוענקה  לאלדד קובלנץ, מנכ”ל תאגיד כאן, בזכות מהפכת השיווק של  השידור הציבורי החדש בישראל וחזון ה”דיגיטל תחילה”, עם מאפייני קהל שונים מאלה של הטלוויזיה והרדיו. שידורי המונדיאל בערוץ הטלוויזיה כאן 11 שברו את שיאי הצפייה שקבע המונדיאל הקודם – ולראשונה בשידור הציבורי נרשמה חשיפה מרשימה בדיגיטל ובטלוויזיה גם אחרי המשחקים.

סילבן אדאמס ודני בנעים זכו אף הם בפרס הוקרה מיוחד על הצטיינות בשיווק לשנת 2019  בזכות הבאת הג’ירו ד’ איטליה לישראל, והפקת אירוע הספורט הגדול ביותר שהתקיים אי פעם בארץ. הג’ירו  משך לכאן עשרות אלפי תיירים וחשף מאות מיליוני צופי טלוויזיה ברחבי העולם לנופיה, אתריה, מורשתה ותרבותה של  ישראל. אדמס ובנעים ראו בהצלחת קיומו של האירוע עדות חיה ליכולותיה של מדינת ישראל לארח אירועים בסדר גודל כזה גם בעתיד, והצליחו במהלך שיווקי מבריק למצב את המרוץ כאירוע לאומי.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*