אחוה משיקה עוגיות כתר ריבה ללא תוספת סוכר

אחוה גם מוזילה את מוצרי המאפה: הנחות בשיעור של 10% על עוגיות מיני מרוקאיות, כתר ריבה, דקליות, עוגיות שוקולד צ'יפס ועוגיות גרנולה 

עוגיות ללא תוספת סוכר במילוי תות של אחוה. צילום: יעל האן

חברת אחוה, יצרניתשל מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה, משיקה עוגיות חדשות וטעימות  בסדרת המאפים מתוצרתה: עוגיות ללא תוספת סוכר במילוי בטעם תות. העוגיות החדשות מבית המאפה של אחוה עשויות מבצק פריך, נימוחות בפה ובטעם של אפייה ביתית. העוגיות בצורת כותרת פרחים ובמילוי תות – ללא תוספת סוכר, משווקות באריזת נוחות של 350, קלה לפתיחה ולסגירה.

בתוך כך מודיעה אחוה, כי החליטה לפעול בניגוד לגל ההתייקרויות של מוצרי המזון, והיא מוזילה את מגוון מוצרי המאפה מתוצרתה בשיעור של כ-10%. בין המוצרים המוזלים, עוגיות מיני מרוקאיות באריזת 500 גרם, עוגיות כתר ריבה, דקליות בשלושה טעמים, עוגיות שוקולד צ’יפס ועוגיות גרנולה יימכרו במחיר ממוצע לצרכן של 7-9 שקלים בלבד.

לדברי יובל מלאך, סמנכ”ל השיווק והמכירות של אחוה, “בימים בהם המשק מתחיל להתאושש ולצאת ממשבר הקורונה, המטרה שלנו היא להקל על הוצאות המזון של הצרכן ולהנגיש את המוצרים במחיר מוזל. התחלנו בהורדות מחיר משמעותיות כבר במהלך הסגר השלישי במטרה להיטיב עם הצרכן ולסייע בהתמודדות עם יוקר המחייה. אנו שמחים להביא לצרכן מוצרי מאפה חדשים וטעימים, באיכות של מיטב הקונדיטוריות ובמחיר השווה לכל כיס”.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות (למעט רשת רמי לוי).

מחיר: כ- 7-9 שקלים לאריזת 350 גרם.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*